Bezpieczny wypoczynek

Polska Izba Turystyki apeluje do rodziców, by sprawdzali, kto jest organizatorem wakacyjnych wyjazdów ich dzieci. – Ważne jest to, by dokładnie przyjrzeć się ofercie – mówiła w Polskim Radiu 24 Marzena Zarzycka z PIT.

2015-06-01, 16:32

Bezpieczny wypoczynek
Przed wyjazdem warto bliżej przyjrzeć się ofercie organizatora jak i przewoźnika/fot.flickr/MtB

Posłuchaj

01.06.15 Marzena Zarzycka: „Rodzic powinien sprawdzić, na jakich zasadach funkcjonuje dana firma, a także czy ma w ogóle prawo do organizowania tego typu wyjazdu”.
+
Dodaj do playlisty

Przedstawicielka Polskiej Izby Turystyki wskazywała w Polskim Radiu 24, jak nie dać się oszukać organizatorowi wakacyjnych wycieczek. – Rodzic powinien sprawdzić, na jakich zasadach funkcjonuje dana firma, a także czy ma w ogóle prawo do organizowania tego typu wyjazdu – tłumaczyła Marzena Zarzycka.

– Dodatkowo, ważne jest, by przejrzeć się w ofercie. Dowiedzieć się, jaki jest program wypoczynku i co dziecko będzie potrzebowało podczas wycieczki – dodała Zarzycka.

Więcej o tym, jak sprawdzić, czy dziecko będzie bezpieczne podczas wakacyjnego wyjazdu w rozmowie z Marzeną Zarzycką.

Polskie Radio 24/mp

Polecane

Wróć do strony głównej