X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Bogusław Sonik (PO) o integracji Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 10:13
Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy wiele debat poświęconych jest przyszłości Unii Europejskiej. Czy Wspólnota pójdzie w kierunku większej integracji czy rozwoju polityki regionalnej? Jaką rolę odegra w rozwoju UE Grupa Wyszehradzka? O tym w audycji 24 Pytania: Rozmowa Poranka mówił Bogusław Sonik, poseł Platformy Obywatelskiej, uczestnik XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy.
Audio
  • 08.09.16 24 Pytania: Rozmowa Poranka. Gość: Bogusław Sonik, poseł Platformy Obywatelskiej, uczestnik XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy.
Bogusław Sonik, foto: Eastnews
Bogusław Sonik, foto: Eastnews

Jak wskazywał gość Polskiego Radia 24, kraje Wyszehradzkie muszą powiedzieć, w jaki sposób chcą się między sobą bardziej integrować np. w dziedzinie ochrony środowiska, wspólnych przedsięwzięć ekonomicznych i transportowych, a nie tylko mówić o budowaniu nowej tożsamości.

– Od wielu lat obserwujemy przechylenie się decyzyjności Unii Europejskiej w kierunku państw narodowych – przywódców, premierów – i zmniejszenie roli instytucji wspólnotowych – zauważył Bogusław Sonik. – Warunkiem postępu i rozwoju gospodarczego jest jednak współpraca, zaufanie i spokój społeczny – dodał.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Piotr Wąż.

Polskie Radio 24/dds/pj

___________________

Data emisji: 08.09.2016

Godzina emisji: 08.35


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Świat w Południe: Angela Merkel w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2016 14:01
– Kryzys w Unii Europejskiej zaczął się jeszcze przed Brexitem – mówił w Polskim Radiu 24 prof. Krzysztof Miszczak z Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej. W Warszawie kanclerz Angela Merkel spotka się z przywódcami państw Grupy Wyszehradzkiej. Głównym tematem rozmów ma być sytuacja w Unii Europejskiej po referendum w Wielkiej Brytanii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Regionalne grupy państw w Unii

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2016 10:02
Trójkąt Weimarski, Grupa Wyszehradzka, grupa Arraiolos i Trójmorze to regionalne grupy państw w Unii Europejskiej, prowadzące mniej lub bardziej sformalizowaną współpracę polityczną. O znaczeniu organizacji wewnątrzunijnych mówili w Debacie Poranka Karolina Zbytniewska (euractiv.pl), dr Bartosz Rydliński (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego) i prof. Jacek Wojnicki (Uniwersytet Warszawski).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanowisko Grupy Wyszehradzkiej ws. przyszłości UE

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 14:35
We wtorek dojdzie do kolejnego spotkania członków Grupy Wyszehradzkiej, której obecnie przewodzi Polska. Dyplomatyczne ożywienie ma na celu przygotowanie wspólnego stanowiska państw naszego regionu w sprawie przyszłości UE po Brexicie oraz sposobów rozwiązywania problemów trapiących Wspólnotę, w tym problemu imigracji. Gościem Polskiego Radia 24 była Agnieszka Orzelska-Stączek (Uczelnia Łazarskiego).
rozwiń zwiń