Agata Kabengele: Sport zmienia nasze życie

Chcesz sprawdzić swoja formę przed wakacjami. Już 20 czerwca w Warszawie odbędzie się największy otwarty trening tego roku – Ewa Chodakowska & mygirls. O treningu i byciu fit mówiła w Polskim Radiu 24 uczestniczka treningu, autorka bloga fitly.pl, miłośniczka aktywnego trybu życia Agata Kabengele.

2015-06-14, 16:50

Agata Kabengele: Sport zmienia nasze życie
Otwarte treningi z Ewą Chodakowską rozpoczną się 20 czerwca w Warszawie na Skwerze Kahla nad Wisłą.Foto: facebook.com/Fitly - sport & lifestyle

Posłuchaj

14.06.15 Agata Kabengele: „Obecnie bycie fit jest bardzo modnym trendem. Ćwiczenia powinny sprawiać nam dużą radość (…)”.
+
Dodaj do playlisty

Regularny trening oraz zdrowa i zrównoważona dieta - to klucze do zbudowania dobrej kondycji . Rozmówczyni Polskiego Radia 24 udzieliła kilku rad dotyczących zdrowego trybu życia.

- Najważniejsza jest motywacja. Już po pierwszym treningu może okazać się, że troska o kondycję stanie się naszym zwyczajem. Każdy trening przybliża nas do celu, który sobie wyznaczyłyśmy. Po pewnym czasie chcemy swoją pasją zarażać innych. Sport daje radość. Zmieniają się również nasze nawyki żywieniowe – wyjaśniła Agata Kabengele.

Ewa Chodakowska czeka na wszystkie "mygirls" 20 czerwca na Skwerze Kahla nad Wisłą w Warszawie.

Z Agatą Kabengele autorką bloga fitly.pl rozmawiała Karolina Kowalska.

Polskie Radio 24/op

Polecane

Wróć do strony głównej