more_horiz

Witold Roman o kondycji reprezentacji Polski w siatkówce

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2016 21:32
- Medal olimpijski miał być usprawiedliwieniem braku sukcesów przez ostatnie 1,5 roku. Po mistrzostwie świata właściwie wszystko zostało podporządkowane przez medal olimpijski – powiedział w Magazynie sportowym Witold Roman, były siatkarz reprezentacji Polski. Gość mówił także o sytuacji w reprezentacji, zamieszaniu wokół trenera Stephana Antigi i o tym, czy ewentualna zmiana trenera to właściwe rozwiązanie na problemy polskiej siatkówki.
Audio
  • 21.09.16 Witold Roman: „Nie wywiązaliśmy się z pewnych zobowiązań, które zdobywając mistrzostwo świata trochę podjęliśmy”.
Ważą się losy dalszej kariery Stephana Antigi na stanowisku siatkarskiego selekcjonera reprezentacji Polskifot.PAPTytus Żmijewski
Ważą się losy dalszej kariery Stephana Antigi na stanowisku siatkarskiego selekcjonera reprezentacji Polski/fot.PAP/Tytus Żmijewski

- Na pewno nie wywiązaliśmy się z pewnych zobowiązań, które zdobywając mistrzostwo świata trochę podjęliśmy – podkreślił Witold Roman. - Przez 1,5 roku wydawało się, że przygotowujemy się do zdobycia medalu olimpijskiego. Miał on być usprawiedliwieniem braku sukcesów przez ostatnie 1,5 roku – wyjaśnił.

Roman odniósł się także do selekcjonera polskiej kadry. – Nie wiemy na te chwilę na pewno czy Antiga zostanie zmieniony chociaż chyba niewielu ludzi w Polsce jeszcze wierzy w to, że Stephan zostanie na swoim stanowisku – zaznaczył gość.

W drugiej części audycji pojawiła się także zapowiedź Turnieju z Podwórka na Stadion. Młodzi piłkarze po raz siedemnasty powalczą o zwycięstwo w turnieju, którego finał rozegrany zostanie na Stadionie Narodowym.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Tomasz Kowalczyk.

Polskie Radio 24/pr

__________________ 

Data emisji: 21.09.16

Godzina emisji: 21:08


Zobacz także

Zobacz także