X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Cafe armia". Wojska Obrony Terytorialnej na Salonie Obronnym Targów Kielce

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019 10:01
- W maju i czerwcu, na Lubelszczyźnie po raz pierwszy doszło do praktycznego sprawdzianu naszej formacji w zadaniach, które wypełniamy w czasie pokoju czyli wsparcia lokalnej społeczności – mówił w Polskim Radiu 24 płk. Marek Pietrzak rzecznik prasowy Wojsk Obrony Terytorialnej.
Audio
Stoisko Wojsk Obrony Terytorialnej na MSPO 2019 w Kielcach
Stoisko Wojsk Obrony Terytorialnej na MSPO 2019 w KielcachFoto: media.terytorialsi.wp.mil.pl

Już po raz trzeci Wojska Obrony Terytorialnej wystawiły swoje stoisko na kieleckim salonie przemysłu obronnego. W tym roku tematem przewodnim było zarządzanie kryzysowe, dlatego oprócz uzbrojenia prezentowano wyposażenie używane podczas akcji kryzysowych w różnych regionach kraju.

- Nasze stanowisko na targach odwiedziło bardzo wiele osób, można było m.in. wypełnić wniosek o w stąpnie do nasze formacji, porozmawiać z żołnierzami, tym razem X Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej – relacjonował płk. Marek Pietrzak.

Salon Obronny w Targach Kielce zgromadziła 610 firm z 31 krajów świata, w tym 303 firmy polskich. Targi odwiedziło 58 delegacji z 49 państw. Na MSPO 2019 pojawiło się 30,5 tysiąca gości z całego świata, w tym 13 tysięcy podczas towarzyszącego wystawie Dnia Otwartego.

Gość w rozmowie z Agnieszką Drążkiewicz mówił także o najnowszym wyposażeniu żołnierzy obrony terytorialnej oraz przebiegu szkoleń formacji.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiała Agnieszka Drążkiewicz.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 21.09.2019

Godzina emisji: 08:35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polskie cyberwojska. Jak wygląda ich formowanie?

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2019 09:13
– Stworzyliśmy program, który pomoże polskim żołnierzom zapewnić bezpieczeństwo w przestrzeni cybernetycznej naszego kraju – powiedział Tomasz Zdzikot, wiceminister obrony narodowej. W audycji "Cafe armia" rozmowa na temat cyber komponentu w Wojsku Polskim oraz pomysłów na jego wzmacnianie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MSPO w Kielcach. Czy targi są za mało medialne?

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 12:00
Wkrótce startuje Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. O imprezie w Polskim Radiu 24 rozmawiali: Bartosz Głowacki (magazyn "Raport"), Mariusz Cielma ("Nowa technika wojskowa") i Juliusz Sabak (Defence24).
rozwiń zwiń