X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Michał Szczerba: Koalicja Obywatelska ma wrażliwość społeczną

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 08:55
Przyjazna szkoła, darmowy bilet dla dzieci, Polska bez smogu, pomoc seniorom, rozwój infrastruktury i "zakończenie dwuwładzy w województwach"–  to propozycje programowe Koalicji Obywatelskiej na wybory samorządowe. Mówił o nich w Polskim Radiu 24 Michał Szczerba z Platformy Obywatelskiej. 
Audio
  • 10.09.2018 Michał Szczerba o konwencji Koalicji Obywatelskiej

W sobotę w Warszawie odbyła się pierwsza wspólna konwencja wyborcza Platformy i Nowoczesnej, która zainaugurowała kampanię Koalicji Obywatelskiej przed jesiennymi wyborami samorządowymi. Podczas zjazdu zaprezentowano hasła wyborcze Koalicji: "Polska ma przyszłość" oraz "Wszystko w twoich rękach".

- Zaprezentowaliśmy fantastyczny program. "Sześciopak" to odpowiedź na potrzeby samorządu. Program wynika przede wszystkim z konsultacji z mieszkańcami. Uwzględnia kwestie ważne z punktu widzenie społeczeństwa, w tym równość szans, troskę o osoby wykluczone, seniorów, osoby z niepełnosprawnościami. To pokazuję, że Koalicja Obywatelska ma wrażliwość społeczną. To nie mają być wizualizacje, gigantomania, tylko realne odpowiedzi na potrzeby mieszkańców. To mieszkańcy mają prawo do miasta – podkreślał poseł Platformy Obywatelskiej.

Michał Szczerba odniósł się także do przedstawionej przez Patryka Jakiego koncepcji stworzenia 19. dzielnicy w Warszawie wzdłuż Wisły. - Tego typu projekty przypominają Kazachstan, Astanę, gdzie autorytarni przywódcy nagle mają jakąś wizję. Chciałbym przypomnieć, że Warszawa już ma taką dzielnicę. To Wisła i bulwary, które zmieniły lewostronną część miasta i przybliżyły ją do rzeki – zaznaczył gość Polskiego Radia 24.

Więcej w zapisie rozmowy.

Rozmawiał Grzegorz Jankowski.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 10.06.2018

Godzina emisji: 07:38

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Inicjatywa Polska w Koalicji Obywatelskiej. "PO i Nowoczesna walczą o każdy głos"

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2018 09:34
Inicjatywa Polska Barbary Nowackiej dołączyła do Koalicji Obywatelskiej. Wcześniej powstanie nowego projektu politycznego zapowiedział Robert Biedroń. W Debacie Poranka o możliwych skutkach ostatnich ruchów na rodzimej scenie politycznej rozmawiali Tomasz Sakiewicz z "Gazety Polskiej", Agaton Koziński z "Polski The Times" i Jarema Piekutowski z "Nowej Konfederacji". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Darmowe bilety komunikacji miejskiej dla młodzieży i dzieci. Komentarze

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2018 11:35
Przyjazna szkoła, darmowy bilet dla dzieci, Polska bez smogu, pomoc seniorom, rozwój infrastruktury i wzmocnienie władzy marszałków kosztem wojewodów –  to propozycje programowe Koalicji Obywatelskiej do wyborów samorządowych. W Polskim Radiu 24 propozycje komentowali: Patryk Palczewski (Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości), Łukasz Kazimierczak (Młodzi Nowocześni Nowoczesna), Michał Jakubek (Młodzi Demokraci Platforma Obywatelska) oraz Juliusz Zawłocki (Klub Młodych Kukiz 15).
rozwiń zwiń