X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Mamy tu rodzaj schizofrenii". Saryusz-Wolski o polityce zagranicznej UE

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2021 08:00
- Debata o Rosji w Parlamencie Europejskim będzie ostra, bo oburzenie jest duże. Niestety tylko czysto werbalne, nie idą za nim działania, czyli pogłębienie sankcji - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Saryusz-Wolski, europoseł PiS.

Gość PR24 mówił o sytuacji wokół Rosji oraz Ukrainy, a także o tym, w jaki sposób do zagrożenia ze strony Kremla odniesie się Parlament Europejski. - Europarlament nie prowadzi jednak polityki zagranicznej, a raczej swoją parlamentarną, ale po pokazie siły rosyjskiej, sytuacja jest poważna - zauważył.

"Rodzaj schizofrenii"

WaszczykowskiPR24AK.jpg
Waszczykowski: Niemcy są głusi na kryminalną politykę Putina, nie ma tam mężów stanu, są geszefciarze

Dodał, że odbędzie się debata na temat zagrożenia ze strony Rosji, ale także na temat Aleksieja Nawalnego. - Ja z kolei będę mówić o Nord Stream 2 jako o symbolu zagrożenia dla bezpieczeństwa. Mało logiki jest bowiem w polityce zagranicznej Unii Europejskiej, mamy raczej do czynienia z jej rozjazdem, gdzie każdy ciągnie w swoją stronę - mówił eurodeputowany.

Zauważył, że to, co może przynieść debata, to pokazać, że dominujący nurt w Parlamencie Europejskim jest krytyczny i zaniepokojony groźbą, jaką stanowi Rosja. - Co do gazociągu północnego, to próbowaliśmy umieścić go w porządku obrad, ale nie było na to zgody. Mamy więc rodzaj schizofrenii w polityce zagranicznej Unii Europejskiej co do Rosji - powiedział Jacek Saryusz-Wolski.


Posłuchaj
13:44 PR24_mp3 2021_04_27-07-07-45.mp3 J. Saryusz- Wolski o zagrożeniu ze strony Rosji ("24 Pytania - Rozmowa Poranka")

Audycja: "24 Pytania - Rozmowa Poranka"

Prowadzący: Dorota Kania

Gość: Jacek Saryusz-Wolski (europoseł PiS)

Data emisji: 27.04.2021

Godzina: 07:07

Czytaj także

Sesja plenarna Parlamentu Europejskiego. Znamy główne tematy posiedzenia

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2021 12:48
Agresywne działania Rosji będą tematem jednej z debat na sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w przyszłym tygodniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To zacieśnienie współpracy Trójkąta Lubelskiego". Paweł Bobołowicz o wizycie polskiej delegacji na Ukrainie

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2021 21:00
- Ta wizyta odbywała się w ramach Trójkąta Lubelskiego, nowej formuły, która zaistniała. Jest to współpraca na poziomie ministrów spraw zagranicznych Polski, Litwy i Ukrainy. Dzięki tej wizycie nastąpiła też współpraca na poziomie parlamentarnym, bo w tej wizycie brali udział wiceprzewodniczący parlamentu Litwy i Ukrainy - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Bobołowicz, korespondent polskich mediów na Ukrainie.
rozwiń zwiń