X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"To element debaty o kondycji naszej partii". Kazimierz Kleina o liście 51 parlamentarzystów

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021 08:16
- To, że wewnątrz Platformy trwa dyskusja na temat jej kondycji, to dobra sytuacja. Ja tego listu nie traktuję jako akcji przeciwko PO. Wręcz odwrotnie - uważam, że jest to element ważnej debaty na temat kondycji naszej partii - powiedział w Polskim Radiu 24 senator Koalicji Obywatelskiej Kazimierz Kleina. 

Grupa parlamentarzystów PO i KO w liście otwartym do swoich kolegów partyjnych i klubowych apeluje o podjęcie "poważnej debaty", prowadzącej do "wieloaspektowej przemiany wewnętrznej". "Bez daleko idących zmian nie mamy szans utrzymania pozycji lidera opozycji, a w przyszłości wygrania wyborów" - podkreślają autorzy listu.

1200_Sikorski_PAP.png
"Jest uznany na świecie i w Europie". Raś wytypował, kogo widziałby w miejsce Budki

- To, że wewnątrz Platformy trwa debata i dyskutuje się na temat jej kondycji, to dobra sytuacja. Ja tego listu nie traktuję jako akcji przeciwko PO. Wręcz odwrotnie - uważam, że jest to element ważnej debaty na temat kondycji naszej partii - powiedział Kazimierz Kleina. 


Posłuchaj
12:54 PR24_mp3 2021_05_13-07-35-54.mp3 Kazimierz Kleina o Platformie Obywatelskiej (24 Pytania - rozmowa poranka)

 

- I jest to także - paradoksalnie, bo może nie wszyscy tak to postrzegają - oznaka siły Platformy Obywatelskiej: że można mówić publicznie także o naszych problemach, słabościach i szukać dróg wyjścia z tego, co się dzieje w PO. Ja także jestem uczestnikiem tych debat i dyskusji - dodał senator. 

Czytaj również:

Pod listem podpisanych jest 51 parlamentarzystów w tym m.in. były lider partii Grzegorz Schetyna oraz obecny wiceprzewodniczący PO Bartosz Arłukowicz i szef senackiego klubu KO Marcin Bosacki, a także były szef klubu PO Sławomir Neumann. Podpisani są też posłowie i senatorowie, którzy nie są członkami PO: Grzegorz Napieralski, Witold Zembaczyński czy senator Zygmunt Frankiewicz.

Więcej w nagraniu.

Audycja: "24 Pytania-rozmowa poranka"

Prowadzący: Stanisław Janecki

Gość: Kazimierz Kleina (senator KO)

Data emisji: 13.05.2021

Godzina: 7.35

bartos

Czytaj także

"Budka prawdopodobnie zostanie wymieniony na kogoś innego". Lisicki o sytuacji w PO

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2021 13:27
- Efektem nieracjonalnych zachowań polityków PO będzie spadek notowań w sondażach dla tej partii - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Lisicki, red. naczelny tygodnika "Do Rzeczy".
rozwiń zwiń