X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Piotr Misiło (PO): w ciągu kilku dni Nowoczesna może zakończyć swój żywot

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 16:54
- Czas jest taki, że te wszystkie animozje trzeba zostawić z boku i Nowoczesna, a właściwie to, co z niej zostało, musi myśleć jak pomóc opozycji, żeby wygrać jesienne wybory - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Misiło (Platforma Obywatelska).
Audio
  • 6.06.19 Piotr Misiło: być może w ciągu kilku Nowoczesna dni zakończy swój żywot

Spekuluje sie, że już niebawem zostanie podjęta decyzja o połączeniu Nowoczesnej z Platformą Obywatelską. - W sobotę będzie miała miejsce rada krajowa i zobaczymy, co tam "wydebatujemy" - zapowiedział Piotr Misiło. Przypomniał, że już kilka miesięcy temu, jeszcze jako członek .N, "namawiał swoich kolegów i koleżanki", że "optymalną drogą byłby wspólny klub" z PO.

- Myślę, że zaraz po wyborach samorządowych, kiedy była ukształtowana Koalicja Obywatelska i kiedy było widać, że ta współpraca była naprawdę dobra, na wielu płaszczyznach, był dobry czas, aby "skonsumować narzeczeństwo" między dwoma partiami. Tak się nie stało. Oczywiście cieszę się, że to nastąpi, o ile nastąpi (...), bo czas jest taki, że te wszystkie animozje trzeba zostawić z boku i Nowoczesna, a właściwie to, co z niej zostało, musi myśleć jak pomóc opozycji, żeby wygrać jesienne wybory - powiedział poseł Platformy Obywatelskiej na antenie Polskiego Radia 24. Zapowiedział, że Nowoczesna "być może w ciągu kilku dni zakończy swój żywot".

Polityk zapowiedział, że "pogłębioną dyskusję" na temat przyszłości PO. - Myślę, że dobrze by było dla wszystkich w układzie politycznym, aby Platforma była tym, czym była kiedy zaczynała być Platformą. Liberalną, chadecką, silną partią, taką jak EPP (frakcja, do której należą europosłowie PO - przyp. red.) - ocenił.

Piotr Misiło odniósł się również do przyszłości ugrupowań lewicowych. - To chyba jest taki czas, że zarówno Włodzimierz Czarzasty, Adrian Zandberg i Robert Biedroń powinni zdać sobie sprawę, że nie mogą dalej się kłócić. Wspólny lewicowy blok to być może jest dobry pomysł dla lewicy, ale i dla Polski w najbliższych miesiącach - powiedział Piotr Misiło na antenie Polskiego Radia 24.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy Adriana Klarenbacha z Piotrem Misiło.

Rozmowa PR24 - wszystkie audycje

Polskie Radio 24/msze

____________________ 

Data emisji: 06.06.2019

Godzina emisji: 16:15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak