X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Małgorzata Gosiewska: nie przewidujemy żadnych zmian w temacie obsady stanowiska premiera

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 08:53
- Robimy swoje, przekonujemy Polaków, rozmawiamy i jeździmy w teren. Staramy się jak najlepiej realizować składane propozycje, a także służyć obywatelom. (…) Na dzień dzisiejszy nie przewidujemy żadnych zmian w temacie obsady stanowiska premiera - powiedziała wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska z Prawa i Sprawiedliwości.
Audio
  • 19.09.19 Małgorzata Gosiewska: na dzień dzisiejszy nie przewidujemy żadnych zmian w zakresie stanowiska premiera.

Małgorzata Kidawa-Błońska została zaprezentowana jako oficjalna kandydatka na premiera w przypadku ewentualnej wygranej Koalicji Obywatelskiej na premiera. Do tej pory osoby do tego stanowiska nie wskazał obóz Zjednoczonej Prawicy. W przestrzeni publicznej pojawiły się pytania dotyczące możliwej kandydatury lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego.

– Nie mamy problemu z wyborem kandydata. Na dzień dzisiejszy nie przewidujemy żadnych zmian – zaznaczyła Małgorzata Gosiewska.

pap kidawa 1200.jpg
Andrzej Stankiewicz z Onet: projekt "Kidawa na premiera" jest niekonsekwentny

Twarz Kidawy twarzą Schetyny

Rozmówczyni Polskiego Radia 24 skomentowała również decyzję kierownictwa Platformy Obywatelskiej o tym, by to Małgorzata Kidawa-Błońska, a nie przewodniczący partii Grzegorz Schetyna, była kandydatką na premiera.

– Powiedzmy sobie szczerze. "Twarzą" pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej jest tak naprawdę twarz Grzegorza Schetyny. To cały czas ta sama Platforma i tylko pewna kosmetyka, która kompletnie niczego nie zmienia. Pani marszałek nie odcięła się ani od farm trolli, które funkcjonowały i funkcjonują w PO, ani od pewnych nieładnych wypowiedzi w debacie publicznej - stwierdziła Małgorzata Gosiewska, "trójka" na warszawskiej liście PiS w wyborach parlamentarnych.

Po stronie PO "pustka i wyciek pomyj w internecie"

Wicemarszałek Sejmu przyznała, że środowisko polityczne, z którym jest związana, prowadzi kampanię wyborczą, pokazując swój program, plan dla Polski, a także nie zgadzając się na brutalizację języka politycznego. Podkreśliła, że merytorycznej dyskusji brakuje ze strony tzw. totalnej opozycji.

Konwencja PiS PAP-1200.jpg
Prof. Mieczysław Ryba: w tej kampanii chodzi o wiarygodność. To PiS nadaje ton

- Po stronie PO nie ma programu, jest pustka i wyciek ścieków, pomyj w internecie, takich jakie poszły Wisłą do Bałtyku. My robimy swoje, przekonujemy Polaków, rozmawiamy i jeździmy w teren. Staramy się jak najlepiej realizować składane propozycje, a także służyć obywatelom. Chcemy pokazać kompletnie inne podejście do polityki - zaznaczyła.

Z Małgorzatą Gosiewską rozmawiał Stanisław Janecki.

Polskie Radio 24/db

--------------------------------------

Data emisji: 19.09.2019

Godzina emisji: 7:36

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Kaleta z PiS: od Grzegorza Schetyny oczekujemy jasnego odcięcia się od hasztagu #SilniRazem

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 19:39
– Hasztag #SilniRazem to największe hejtowanie jakie może zafunkcjonować – ocenił Piotr Kaleta z Prawa i Sprawiedliwości. Pod hasłem "Silni razem" Koalicja Obywatelska zainaugurowała akcję, której celem jest zachęcanie do wspierania kampanii opozycji. – Oczekujemy, by Małgorzata Kidawa-Błońska i Grzegorz Schetyna zapewnili, że hejtu w internecie wobec przeciwników politycznych, przede wszystkim w stosunku do PiS, nie będzie – dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daniel Milewski: opozycja została zawłaszczona przez Platformę Obywatelską

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 18:34
– To nie jest pierwszy raz kiedy Platforma Obywatelska coś sobie zawłaszcza. (…) W czasach rządów tej partii zawłaszczono środki z OFE. Politycy Platformy pozwalali na zawłaszczanie podatków, które powinny być zapłacone, a ostatecznie przepadły w dziurze VAT-owskiej – powiedział Daniel Milewski z Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń