X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Pociej: rezygnacja Grodzkiego z funkcji marszałka byłaby ze szkodą

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 17:00
- Nie wiem, czy by sobie poradził. Musiałby zrezygnować z aktywnego działania w Senacie, a to byłoby ze szkodą (...) - powiedział Aleksander Pociej, senator Platformy Obywatelskiej pytany o ty, czy marszałek Tomasz Grodzki powinien stanąć na czele Platformy Obywatelskiej.
Audio
  • Aleksander Pociej: powinniśmy się skupić teraz na kampanii prezydenckiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ("Rozmowa PR24")

W audycji rozmawiano o wewnętrznej sytuacji w Platformie Obywatelskiej, o znaczeniu osoby marszałka Tomasza Grodzkiego oraz o sposobach finansowaniu kampanii prezydenckiej Małgorzaty Kidawy Błońskiej.

Gospodarz audycji Adrian Klarenbach przypomniał, że choć od 14 grudnia Małgorzata Kidawa-Błońska jest kandydatką na prezydenta, to wciąż nie ma sztabu i nie wiadomo, kto ma pracami tego sztabu kierować. 

>>>[POLSKIE RADIO 24] "Jego sytuacja w PO nie była zbyt dobra". Dr Bartłomiej Biskup o rezygnacji Schetyny z walki o reelekcję

- Uważam, że od dawna powinniśmy rozpocząć zdecydowaną kampanię prezydencką. Oczywiście, sytuacja z wyborami na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, na pewno nie ułatwia sprawy - stwierdził mec. Aleksander Pociej.

Czytaj także:

Andrzej Anusz 1200.jpg
Politolog: Tomasz Siemoniak będzie chciał pokazać, że nie jest kandydatem G. Schetyny

- Poza wszelkim podziałami powinniśmy się skupić na kampanii prezydenckiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a nie na rozgrywkach personalnych. To według mnie najważniejsza rzecz - dodał i jednocześnie zauważył, że "o sztabie prezydenta Andrzeja Dudy też jeszcze nie słyszał".

>>> [CZYTAJ TAKŻE]: Ziemkiewicz: nikt nie ma pomysłu na PO, zmiana lidera nie przyniesie nowego otwarcia

"Tomasz Grodzki musiałby zrezygnować z aktywnego działania w Senacie"

Gość PR 24 stwierdził, że marszałek Senatu Tomasz Grodzki  jest "bodajże najbardziej widoczną osobą z Platformy Obywatelskiej". - Ma realną władzę, jest szefem Senatu, jest trzecią osobą w państwie - wyliczał Aleksander Pociej.

Pytany, czy w związku z tym powinien wystartować w wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, Aleksander Pociej był dość sceptyczny. - Marszałek ma dosyć poważne obowiązki, jest zaangażowany w politykę 24 godziny na dobę. Nie wiem, czy by sobie poradził. Musiałby zrezygnować z aktywnego działania w Senacie i to byłoby ze szkodą (...) - stwierdził.

Więcej w całej rozmowie.

***

Audycja: "Rozmowa PR24"
Prowadzący: Adrian Klarenbach
Gość: Aleksander Pociej, senator PO
Data emisji: 13.01.20 
Godzina emisji: 16.35

Polskie Radio 24/tb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kidawa-Błońska: nowe przywództwo w PO poszerzy zaufanie Polaków

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2020 13:54
Grzegorz Schetyna zrezygnował z kandydowania na przewodniczącego PO. – To wyraz odpowiedzialności za przyszłość – oceniła wicemarszałek Sejmu i kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kidawa-Błońska: przedstawię projekt uchwały ws. rosyjskiej propagandy

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2020 19:38
- Na najbliższym posiedzeniu Sejmu przedstawię projekt uchwały ws. rosyjskiej propagandy oczerniającej Polskę. Musimy wypracować jednolite stanowisko w obronie dobrego imienia naszego kraju - poinformowała wicemarszałek Sejmu, kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Lubnauer: Platforma Obywatelska zamknęła się na koalicjantów

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2020 19:40
- Bardzo wielu członków Nowoczesnej chce mieć takiego kandydata na prezydenta, który będzie dokładnie reprezentował wartości naszej partii - mówiła w Polskim Radiu Katarzyna Lubnauer. 
rozwiń zwiń