X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Andruszkiewicz: podczas pandemii resort cyfryzacji zdał egzamin

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 17:18
Ministerstwo Cyfryzacji jest gotowe, by kontynuować swoją misję - podkreślił w Polskim Radiu 24 Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji. - Pokazaliśmy jako resort, że dajemy radę, wspieramy samorządy i administrację centralną w przenoszeniu wielu procesów administracyjnych do sieci - wskazał.
Adam Andruszkiewicz
Adam Andruszkiewicz Foto: PR24

Informacje dotyczące rekonstrukcji rządu zostaną przedstawione po wakacjach - poinformował poseł Prawa i Sprawiedliwości i przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Trwają spekulacje na temat przyszłości niektórych resortów.

Pytany o przyszłość Ministerstwa Cyfryzacji, Adam Andruszkiewicz podkreślił, że "trzeba jasno przecinać pewne spekulacje medialne". - Na razie nie ma żadnych podpisanych, finalnie zatwierdzonych decyzji w temacie restrukturyzacji ministerstw i tego, jak będzie wyglądał personalnie rząd - podkreślił.

Posłuchaj
12:05 [PR24]PR24 (mp3) 28 lipiec 2020 16_34_56.mp3 Wiceminister cyfryzacji o rekonstrukcji rządu (Rozmowa PR24)

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ
Radosław Fogiel 1200.jpg
"Sprawy personalne są wtórne". Radosław Fogiel o rekonstrukcji rządu

Czytaj także:

Wiceminister cyfryzacji: zdaliśmy egzamin podczas pandemii

Jak dodał wiceminister, rozmowy w tej sprawie trwają. - Ministerstwo Cyfryzacji zdało egzamin w czasie pandemii. Pokazaliśmy jako resort, że dajemy radę, wspieramy samorządy i administrację centralną w przenoszeniu wielu procesów administracyjnych do sieci. Usprawniliśmy działania urzędów w tej materii, ale również wsparliśmy Ministerstwo Edukacji Narodowej w zdalnych lekcjach - podkreślił gość PR24.

- Nie jest tak, że nawet w ramach jakichś decyzji Ministerstwo Cyfryzacji zniknie. Zostanie ewentualnie zapewne połączone z innym resortem. Nie chcę jednak dywagować, bo takich decyzji dziś po prostu nie ma - stwierdził polityk. - Pozostawiamy te decyzje naszym liderom. (...) Spokojnie obserwujemy, czekamy, jesteśmy gotowi, aby swą misję kontynuować - powiedział Adam Andruszkiewicz.

Więcej w nagraniu.

***

Tytuł audycji: "Rozmowa PR24"
Prowadzący: Adrian Klarenbach
Gość: Adam Andruszkiewicz (wiceminister cyfryzacji)
Data emisji: 28.07.2020
Godzina emisji: 16.35

PR24, ms, IAR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kierunek i odpowiedzialność spoczywają na PiS". Marcin Romanowski o rekonstrukcji rządu

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2020 11:30
- Jarosław Kaczyński to naturalny lider obozu Zjednoczonej Prawicy i to on wyznacza przyszłość - mówił w Polskim Radiu 24 Marcin Romanowski z Solidarnej Polski. Gośćmi programu byli też: Zbigniew Girzyński z PiS, Agnieszka Ścigaj z Koalicji Polskiej i Krzysztof Gawkowski z Lewicy.
rozwiń zwiń