X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"To będzie kolejny frontalny atak opozycji na rząd". Wojciech Szarama o środowym spotkaniu w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2021 17:13
- Atak opozycji najprawdopodobniej skupi się na tym co było, a nie zaproponują niczego dobrego na przyszłość - o spotkaniu w Sejmie zorganizowanym przez Marszałek Elżbietę Witek mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Szarama (PiS).

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaprosiła szefów klubów i kół parlamentarnych na zaplanowaną na środę rozmowę w sprawie wyjścia ponad podziałami z projektem ustawy dotyczącym możliwości weryfikacji szczepień pracowników. Jak mówiła, jeżeli na środowym spotkaniu kluby i koła parlamentarne wyrażą zgodę i wolę współpracy, powinien powstać międzyklubowy zespół, który wypracuje założenia ustawy. 

Na antenie Polskiego Radia 24 o środowym spotkaniu w Sejmie mówił poseł PiS, Wojciech Szarama. Jak wskazał, "największe emocje będą po spotkaniu". - Wtedy opozycja będzie się tłumaczyła dlaczego nie może zawrzeć porozumienia, dlaczego nie może działać na rzecz zdrowia Polaków - wskazał.

Posłuchaj
11:48 PR24_mp3 2021_11_23-16-35-16.mp3 Wojciech Szarama: to będzie kolejny frontalny atak (Polskie Radio 24)

- Nie wierzę w ich dobre intencje, chociaż bardzo chciałbym żeby było inaczej, żeby to spotkanie zostało potraktowane przede wszystkim przez koalicje w sposób poważny - zaznaczył rozmówca. Zaznaczył, że jego zdaniem będzie to "kolejny frontalny atak o zaniechania rządu". - Ich atak najprawdopodobniej skupi się na tym co było, a nie zaproponują niczego dobrego na przyszłość - dodał.

- Sądzę, że konsekwentna polityka rządu będzie przynosiła efekty, tutaj nie trzeba robić żadnych cudów - powiedział. - Uważam, że musimy tutaj naprawdę zachować spokój i rozwagę bo zbyt restrykcyjne rozwiązania prawne mogą tylko i wyłącznie doprowadzić do zamieszania - zauważył.

Jak podkreślił, "znaczna część Polaków jest bardzo ostrożna". - Zmuszanie ludzi do tego, aby pozostali w domach, tak jak to się dzieje w Austrii, sądzę, że nie wchodzi w rachubę - wskazał.


Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Rozmowa PR 24"

Prowadzący: Adrian Klarenbach

Gość: Wojciech Szarama (PiS)

Data emisji: 23.11.2021

Godzina: 16.35


ZOBACZ TAKŻE: Anna Kwiecień o obowiązujących obostrzeniach. "Są optymalne"

jb

Czytaj także

"Wzywamy do niezwłocznego wprowadzenia nowego pakietu sankcji". Wspólny głos parlamentów Polski i państw bałtyckich

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2021 12:15
Szefowie parlamentów Polski, Litwy, Łotwy i Estonii wydali wspólne oświadczenie, w którym wzywają do niezwłocznego wprowadzenia w życie nowego pakietu sankcji wobec reżimu Łukaszenki. Elżbieta Witek podkreśliła, że sankcje nakładane na Białoruś powinny być radykalne i zdecydowane.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marszałek Sejmu o migrantach: chcemy udzielić pomocy tym, którzy są po stronie białoruskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2021 13:20
Nie ustępuje kryzys przy granicy z Białorusią. - Nadal apelujemy o to, by reżim Łukaszenki pozwolił pomóc migrantom, chcemy udzielić pomocy humanitarnej tym, którzy są po stronie białoruskiej, za nich odpowiedzialność ponosi Alaksandr Łukaszenka - powiedziała we wtorek marszałek Sejmu Elżbieta Witek.
rozwiń zwiń