X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Marcin Makowski: nadpobudliwość niektórych polityków nie jest dobra

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2019 11:30
- Prawo i Sprawiedliwość rozwiązało kryzys tak, jak przeciwnik na to pozwolił, a że nie zmieniło to niczego w układzie sił, jest to jakiś sukces - mówił gość PR24. - Ta afera, czy też jak niektórzy uważają "aferka", nie zmienia biegu wyborów - dodał.
Audio
  • Marcin Makowski: ta afera nie ma wpływu na wybory (Gość PR24)
Liderzy PiS
Liderzy PiSFoto: Facebook/PrawoiSprawiedliwość

Sejm free 1200 shutter.jpg
Sondaż dla "Rz": Zjednoczona Prawica z samodzielną większością w Sejmie

W sondażach do Sejmu, po sprawie lotów Marka Kuchcińskiego, Prawo i Sprawiedliwość nadal zdecydowanie prowadzi. Jak wynika z najnowszego badania IBRiS dla "Rzeczpospolitej", na Prawo i Sprawiedliwość, chce zagłosować 41,2 proc. respondentów. Przekłada się to na 243 mandaty i samodzielną większość w Sejmie.


kuchciński 1200 pap.jpg
Sondaż do Sejmu po sprawie lotów Marka Kuchcińskiego: Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie prowadzi

"Ludzie na kluczowych stanowiskach powinni mieć komfort"

Marcin Makowski zwracał uwagę na to, że ta afera, czy też jak niektórzy uważają "aferka", nie szkodzi Prawu i Sprawiedliwości. - Niektórym wydawało się, że to bardzo uderzy w PiS, a wg wszystkich najnowszych sondaży status quo się nie zmienił - tłumaczył.

Publicysta DoRzeczy skomentował również temat mieszkania marszałka Stanisława Karczewskiego, z którego niektórzy próbują wykreować kolejną aferę. - Nadpobudliwość w takich tematach nie jest dobra dla funkcji, jakie sprawują politycy - powiedział gość Antoniego Opalińskiego.

- Państwo Polskie musi cieszyć się jakimś prestiżem i ludzie na kluczowych stanowiskach powinni mieć komfort i status życia, która pozwoli im skupić się na meritum wykonywanej funkcji - dodał publicysta.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Polskie Radio 24 / kstar

* * *

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadząca: Antoni Opaliński

Gość: Marcin Makowski (publicysta DoRzeczy)

Data emisji: 13.08.2019

Godzina emisji: 10:33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sondaż IBP: rekordowy wynik PiS. Coraz bliżej 50 proc. poparcia

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2019 11:33
Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 45 proc. poparcia w najnowszym sondażu Instytutu Badań Pollster. Daje to partii Jarosława Kaczyńskiego ogromną przewagę nad drugą w zestawieniu Platformą Obywatelską.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Mucha: nowe zasady lotów muszą uwzględniać zadania prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2019 12:44
- Propozycje regulujące zasady lotów najważniejszych osób w państwie muszą uwzględniać, zgodnie z zapowiedzią, zadania i status prezydenta jako najwyższego przedstawiciela Polski oraz szczególną rolę pierwszej damy - podkreślił w sobotę wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sondaż dla "Rz": Zjednoczona Prawica z samodzielną większością w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 06:27
Jak wynika z najnowszego badania IBRiS dla "Rzeczpospolitej", na Prawo i Sprawiedliwość, chce zagłosować 41,2 proc. respondentów. Przekłada się to na 243 mandaty i samodzielną większość w Sejmie - czytamy w "Rz".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Skurkiewicz: politycy PO chcą gonić króliczka, a nie go złapać

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 17:00
- Ci, którzy najgłośniej krzyczeli, dzisiaj nie przyszli na spotkanie ws. przepisów dot. zasad lotów najważniejszych osób w państwie - powiedział w PR24 wiceminister obrony Wojciech Skurkiewicz. - Jestem zdumiony tym, że przedstawiciele PO nie pojawili się w KPRM - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ostatni z serii pikników rodzinnych PiS w Stalowej Woli

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2019 09:44
W Stalowej Woli na Podkarpaciu 18 sierpnia odbędzie się ostatni z serii pikników rodzinnych Prawa i Sprawiedliwości. Wezmą w nim udział m.in. prezes ugrupowania Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń