X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Kacper Płażyński: chcę skupić się lokalnych sprawach o strategicznym znaczeniu

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 15:40
- Jako ewentualny poseł z Pomorza chciałbym skupić się również na lokalnych sprawach o strategicznym znaczeniu dla całej Polski. Mowa m.in. o rozwoju Portu Gdańskiego - powiedział Kacper Płażyński, radny PiS z Gdańska.
Audio
  • 10.10.19 Kacper Płażyński: chcę, żeby dobre reformy PiS były kontynuowane
Kacper Płażyński
Kacper PłażyńskiFoto: PR24

Piotr Müller 663.jpg
P. Müller: Polacy chcą spokoju, a nie wojen ideologicznych. PiS to gwarant wolności

Jako ewentualny poseł z Pomorza chciałbym skupić się również na lokalnych sprawach o strategicznym znaczeniu dla całej Polski. Mowa m.in. o rozwoju Portu Gdańskiego, którego przychód do budżetu państwa wynosi 20 mld zł rocznie. Wracamy do dobrych projektów, które powinny być zrealizowane lata temu - stwierdził radny PiS.

"Udało się wiele zrobić"

Gość Polskiego Radia 24 przyznał, że "przez cztery ostatnie lata wiele udało się zrobić". - Chciałbym, żeby te dobre reformy były kontynuowane, żeby wzrost gospodarczy nadal się utrzymywał, żeby bieda wśród polskich dzieci się nie pojawiła, żeby redystrybucja dóbr trafiła do szerokiego grona rodaków, a wykluczenie społeczne spadało - przyznał polityk.

- Cała totalna opozycja i Konfederacja to jeden wielki nurt skupiony wokół jednej idei - rządzenia i stołków. Nie liczy się tam nic innego. Zastanawiać się nad zasadnością i logiką myślenia PO to strata czasu - dodał Kacper Płażyński.

Wybory do polskiego parlamentu już w najbliższą niedzielę. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Rozmawiał Antoni Trzmiel.

Polskie Radio 24/dn

_____________________

Data emisji: 10.10.2019

Godzina emisji: 13.33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

P. Müller: Polacy chcą spokoju, a nie wojen ideologicznych. PiS to gwarant wolności

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2019 16:37
- Gdyby większość w Sejmie miały Platforma Obywatelska i Lewica, doszłoby do wojny kulturowej i cywilizacyjnej - ostrzegał w PR24 rzecznik rządu Piotr Müller. - PiS mówi, że to element wolności poszczególnych obywateli, jakie podejmują oni decyzje ideologiczne, jakie mają poglądy czy jak wychowują dzieci - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Strzeżek z Porozumienia: polityka obecnego rządu nie jest polityką ciepłej wody w kranie

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 20:27
- Mam nadzieję, że ciężka praca, którą od czterech lat staramy się przekonywać Polaków i utwierdzać, że dobrze zdecydowali w 2015 roku, poskutkuje tym, że mandat społeczeństwa dla rządu Zjednoczonej Prawicy przedłuży się o kolejne cztery lata - powiedział Jan Strzeżek z Porozumienia, członek gabinetu politycznego wicepremiera Jarosława Gowina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Latos: PO chwyta się głosów byłych reżimowych funkcjonariuszy

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 12:00
- Platforma Obywatelska próbuje skubnąć poparcia z lewej strony widząc, że inaczej trudno sobie poradzić. To szukanie koła ratunkowego, które wydzierają nawzajem oba środowiska - powiedział Tomasz Latos z Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń