Millennium Docs Against Gravity. Łukasz Knap: to największy festiwal filmu w Polsce
- To nie jest tylko największe święto kina dokumentalnego, ale jest to przede wszystkim największy festiwal filmu w Polsce w ogóle - mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Knap z Millennium Docs Against Gravity.
2019-05-16, 23:59
Posłuchaj
Już 24 maja rusza 16. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity, największe święto kina dokumentalnego w Polsce. O wspomnianym festiwalu mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Knap.
- To nie jest tylko największe święto kina dokumentalnego, ale jest to przede wszystkim największy festiwal filmu w Polsce w ogóle. Festiwal stale się rozrasta. Obecnie odbywa się w sześciu miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach, Bydgoszczy oraz w Gdyni - mówił Knap.
Jak dodał po każdej projekcji będzie spotkanie z gościem. - W przypadku zwykłych spotkań z reżyserami rozmowy nie są tak ożywione jak te podczas spotkań z twórcami filmów dokumentalnych. Przynoszą oni bowiem fantastyczne tematy, które są blisko nas - przekonywał.
Więcej w nagraniu.
REKLAMA
Gospodarzem audycji "Weekend kulturalny" była Maja Kluczyńska.
Gość PR24: Łukasz Knap (FF Docs Against Gravity)
Data emisji: 16.05.2019
Godzina emisji: 23.36
REKLAMA
Polecane
REKLAMA