X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Młodzi politycy o konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 12:51
Katowicka konwencja Prawa i Sprawiedliwości, obsada najważniejszych europejskich stanowisk oraz spór wokół zagospodarowania Westerplatte to jedne z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia, które komentowali w studiu Polskiego Radia 24 młodzi przedstawiciele polskiej sceny politycznej.
Audio
Minister finansów Marian Banaś, wiceminister finansów Leszek Skiba, prof. Mariusz Golecki, prof. Zbigniew Krysiak, prof. Witold Modzelewski, były minister środowiska Jan Szyszko, prof. Konrad Raczkowski i prowadzący panel Kamil Orzeł podczas sesji Finanse publiczne w służbie Polski, w drugim dniu Konwencji Programowej PiS i Zjednoczonej Prawicy
Minister finansów Marian Banaś, wiceminister finansów Leszek Skiba, prof. Mariusz Golecki, prof. Zbigniew Krysiak, prof. Witold Modzelewski, były minister środowiska Jan Szyszko, prof. Konrad Raczkowski i prowadzący panel Kamil Orzeł podczas sesji „Finanse publiczne w służbie Polski”, w drugim dniu Konwencji Programowej PiS i Zjednoczonej Prawicy "Foto: PAP/Andrzej Grygiel

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach

Podczas trzydniowej konwencji Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy "Myśląc: Polska" przeprowadzono kilkanaście sesji plenarnych oraz kilkadziesiąt paneli eksperckich. Konwencja miała na celu zarówno podsumowanie dotychczasowych działań rządu, jak i wypracowanie podstaw do stworzenia programu wyborczego partii.

Obsada najważniejszych stanowisk w Unii Europejskiej

Po wielokrotnie wznawianych rozmowach szefowie państw i rządów podczas posiedzenia Rady Europejskiej uzgodnili kandydatów na najważniejsze stanowiska unijne. Niemiecka minister obrony Ursula von der Leyen została kandydatką na szefową Komisji Europejskiej, a premier Belgii Charles Michel został wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej. Francuzka Christine Lagarde została nominowana na szefową Europejskiego Banku Centralnego, a Hiszpan Josep Borrell na szefa dyplomacji UE.

Spór wokół zagospodarowania Westerplatte

W czwartek Sejm przyjął specustawę ws. Westerplatte, której celem - według jej autorów, posłów PiS - jest "usprawnienie budowy Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 w Gdańsku". Przyjęcie przepisów poprzedziła burzliwa dyskusja i protesty przedstawicieli opozycji.

Czytaj więcej:
7x24 1200.jpg
7x24. Konwencja Zjednoczonej Prawicy w Katowicach i rada programowa PSL. Komentarze polityków

Swoimi opiniami w "Młodej audycji politycznej" podzielili się:

- Karol Jankowski - Forum Młodych PiS

- Łukasz Kaźmierczak - Młodzi Nowocześni

- Łukasz Michnik - Przedwiośnie Biedronia

- Daniel Witowski - Młodzi Kukiz 15

- Piotr Drzewiński – Federacja Jakubiak - Liroy

Dyskusję prowadził Jan Białostocki.

Więcej w zapisie rozmowy.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 07.07.2019

Godzina emisji: 11:06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zatrzymanie Jakuba A. i dyskusje wokół słów rzecznika praw obywatelskich

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2019 13:34
Wypowiedź rzecznika praw obywatelskich na temat zatrzymania podejrzanego o zabójstwo z Mrowin, wywiad rzecznika praw dziecka, a także podsumowania i oceny związane z zakończeniem roku szkolnego. To jedne z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia, które skomentowali w Polskim Radiu 24 młodzi przedstawiciele polskiej sceny politycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zerowy PIT dla osób do 26-ego roku życia. Dobre wyjście dla młodych?

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 12:22
Zerowy PIT dla młodych, walka z patostreamami i wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. drukarza, który odmówił druku plakatów LGBT. To jedne z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia, które skomentowali w Polskim Radiu 24 młodzi przedstawiciele polskiej sceny politycznej.
rozwiń zwiń