X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Przekładaniec Jachowicza: o zwierzakach podróżniczki Gosi

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2018 19:02
Gość Polskiego Radia 24 Małgorzata Zdziechowska, dziennikarka i autorka książki "Zwierzaki podróżniczki Gosi" od wielu lat podróżuje po świecie, aby opiekować się dzikimi zwierzętami. Do tej pory odwiedziła dwanaście ośrodków na czterech kontynentach. W tym roku została wyróżniona w 15. edycji plebiscytu „Serce dla Zwierząt". W audycji Przekładaniec Jachowicza rozmowa o podróżowaniu, wolontariacie i miłości do dzikich zwierząt. 
Audio
  • 04.11.18 Przekładaniec Jachowicza: o zwierzakach podróżniczki Gosi
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

- Już jako mała dziewczynka jeździłam z rodzicami po świecie. Od wczesnych lat dziecięcych, byłam więc przyzwyczajona do podróżowania. Moim pierwszym wolontariatem była Australia. To było jakieś 7 - 8 lat temu. Nie traktowałam tego jeszcze jako misji życiowej. Były to dla mnie po prostu nieco inne wakacje. - mówiła Małgorzata Zdziechowska. - Całe życie spędziłam ze zwierzętami domowymi i bardzo dobrze je rozumiałam. W Australii okazało się, że mam tę nić porozumienia również ze zwierzętami dzikimi. Ośrodek, w którym pracowałam zajmował się koalami, które z różnych powodów nie mogły wrócić na wolność. 

Gość Polskiego Radia 24 mówiła o tym, w jaki sposób można zacząć przygodę z wolontariatem i jakie warunki powinien spełniać kandydat. - Jeśli jedzie się na pierwszy wolontariat, nie trzeba przechodzić żadnego szkolenia. W większości ośrodków nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Kluczowa jest znajomość języka angielskiego. Nawet jeśli jedzie się do Brazylii lub Peru, ten język to podstawą, a jego uzupełnieniem jest hiszpański. Trzeba być wytrzymałym fizycznie, zdrowym psychicznie, kochać zwierzęta i nie bać się ciężkiej fizycznej pracy. - mówiła Małgorzata Zdziechowska. 

Małgorzata Zdziechowska została wyróżniona na gali nagrody „Serce dla zwierząt”, którą po raz trzeci z rzędu objęła patronatem małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Więcej w całej rozmowie.

Audycję prowadził Jerzy Jachowicz.

PR24

_____________________

Data emisji: 04.11.18

Godzina emisji: 17:05

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak