X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Piotr Apel: uważam się za polityka lokalnego

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2019 16:20
- Będąc w opozycji nie wystarczy tylko krytykować. Trzeba się przygotowywać do tego, żeby za jakiś czas wziąć pełną odpowiedzialność - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Apel, poseł Kukiz'15.
Audio
  • 03.03.19 Nieznani znani. Piotr Apel, poseł Kukiz'15
Piotr Apel
Piotr ApelFoto: PR24/AK

Piotr Apel przez większość swojego życia był dziennikarzem. Był związany zawodowo m.in. z Polskim Radiem i TVN24. - Jak byłem dziennikarzem wydawało mi się, że o polityce wiem wszystko. Teraz już wiem, że z drugiej strony wygląda to zupełnie inaczej - mówił gość programu.

Czytaj więcej
Łukasz Rzepecki 1200.jpg
Łukasz Rzepecki: politykiem się bywa, a człowiekiem się jest

Polityk odniósł się również do swoich politycznych poglądów. - Uważam podział na prawicę i lewicę za nieaktualny, jest to przeszłość XIX-wieczna. W kwestiach światopoglądowych politycy dzielą się teraz na liberalnych i konserwatywnych. W kwestiach gospodarczych zaś dzielą się na antyglobalistycznych i proglobalistycznych - stwierdził Piotr Apel. Gość programu podkreślił również, że uważa się za polityka lokalnego. - Uważam, że kapitał powinien obracać się w ramach kraju, miejscowości i dzielnicy. Jednostek gospodarczych powinno być jak najwięcej - dodał.

- Widzę zagrożenie w dużych transnarodowych korporacjach. Jeżeli firma dysponuje budżetem podobnym do państwa, to znaczy, że może ona łatwo wpływać na decyzje organów publicznych - zaznaczył poseł. Polityk dodał, że korporacje wpływające na państwo przeczą wolnemu rynkowi.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadziła Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

Polskie Radio 24

------------------------------------

Data emisji: 03.03.2019

Godzina emisji: 15.33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ryszard Czarnecki: świat polityki i dziennikarstwa to symbioza

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 16:23
Ja lubię ludzi, a więc także lubię dziennikarzy. Myślę, że dziennikarze to czują - powiedział w Polskim Radiu 24 europoseł PiS Ryszard Czarnecki, próbując wytłumaczyć swoją medialną popularność. 
rozwiń zwiń