X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wojciech Kolarski: Platforma Obywatelska jest partią, która nie ma nic do zaoferowania

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2019 16:01
– Był moment, kiedy Prawo i Sprawiedliwość występowało w koalicji zarówno wyborczej i programowej z Platformą Obywatelską. Wydawało się, że Polska będzie rządzona przez szeroką formacje, która się wyłoniła z ruchu Solidarności. Po latach widać, że zarówno fundament światopoglądowy i biografie polityczne oraz interesy czołowych polityków ugrupowań nie dawały realnej możliwości na współpracę – mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Kolarski, minister w Kancelarii Prezydenta.
Audio
Wojciech Kolarski, podsekretarz stanu w kancelarii prezydenta
Wojciech Kolarski, podsekretarz stanu w kancelarii prezydentaFoto: PR24/Jakub Wacławski

Wojciech Kolarski opowiadał o swojej drodze politycznej, m.in. działaniu w Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego, Platformie Obywatelskiej i współpracy z Janem Marią Rokitą – W jego karierze przeszkodził Donald Tusk, który traktował go jako wroga. W momencie, w którym Rokita został zmarginalizowany w obozie Platformy, ta zmieniła swój charakter, a z czasem stała się Kongresem Liberalno-Demokratycznym bis. W tej chwili, w 2019 r., Platforma jest partią, która nie ma nic do zaoferowania, której dorobek ośmiu lat rządów jest fatalny - podkreślał minister.

Więcej w zapisie audycji

Rozmawiała Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 10.03.2019

Godzina emisji: 15:33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bartosz Brzyski: Donald Tusk ma zakusy, by odegrać ważną rolę w polskiej polityce

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2019 13:50
– Od dłuższego czasu można było zaobserwować, że Donald Tusk nie zamierza kończyć swojej kariery politycznej w Brukseli. Ma zakusy, by odegrać jeszcze ważną rolę w polskiej polityce – ocenił wywiad, którego przewodniczący Rady Europejskiej udzielił jednej ze stacji telewizyjnych, Bartosz Brzyski z Klubu Jagiellońskiego. Czy były premier faktycznie planuje powrót na polską scenę polityczną? W Polskim Radiu 24 ponadto komentarze prof. Rafała Chwedoruka i prof. Wawrzyńca Konarskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Ryszard Legutko: w UE panuje monopol opinii

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2019 08:35
- Mamy do czynienia z monopolizacją polityczną i ideologiczną życia. Polityczna poprawność sprawia, że coraz mniej można powiedzieć czy zrobić, kontrolowany jest język, a prawo zmieniane pod kątem karania wypowiedzi – mówił w Polskim Radiu 24 prof. Ryszard Legutko, eurodeputowany z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń