more_horiz

Bronisław Wildstein: deklaracja LGBT to pełzająca rewolucja, element zasadniczej zmiany społecznej

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 09:25
- Deklaracja LGBT jest instrumentem do zasadniczej zmiany społecznej. Jest to lewar, którym przeprowadza się rewolucję. Nawet wielu homoseksualistom nie odpowiada agresywna propaganda gejowska - powiedział w Polskim Radiu 24 Bronisław Wildstein, publicysta.
Audio
  • 16.03.19 Wojna cywilizacji. Bronisław Wildstein o konsekwencjach ideologii LGBT
Bronisław Wildstein
Bronisław WildsteinFoto: PR24

Deklaracja na rzecz społeczności lesbijek, homoseksualistów, biseksualistów i osób transseksualnych (LGBT+), którą podpisał prezydent Warszawy Rafała Trzaskowskiego składa się z 12 punktów. Przewiduje m.in. utworzenie hostelu dla osób LGBT, które utraciły dach nad głową, uruchomienie programu "Latarnik" w szkołach i patronat ratusza nad Paradą Równości.

Czytaj więcej
trzaskowski_pap_1200.jpg
Budowa hostelu, edukacja seksualna w szkołach. Sprawdziliśmy, co autorzy Deklaracji LGBT+ planują w Warszawie

- Następuje podstępna zmiana języka, za którą idzie zmiana sposobu myślenia i logiki. Oczywiste jest, że mniejszości wymagają ochrony i nie można ludzi dyskryminować. Niektórzy jednak idą o krok dalej i domagają się przede wszystkim większych przywilejów - zauważył Bronisław Wildstein. Publicysta podkreślił, że rozmaici ideologowie za pomocą grup mniejszościowycyh walczą przede wszystkim o własny partykularne interesy. - Podstawowy etos wspólnoty zostaje w ten sposób przekreślony - dodał.

Gość programu ocenił, że "trwa rozbijanie rodziny i podstawowych struktur społecznych". - Rośnie liczba rozwodów, a ludzie przestają być wobec siebie lojalni, ponieważ druga osoba przeszkadza w samorealizacji. Zaraz się okaże, że ogólnie więzi coraz bardziej ograniczają - mówił Bronisław Wildstein.

Czytaj więcej
Rafał-Ziemkiewicz.jpg
Rafał Ziemkiewicz: karta LGBT+ przykładem "małpowania" prymitywnych wzorców z Zachodu

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Robert Tekieli.

Polskie Radio 24/jp

-----------------------------------

Data emisji: 16.03.2019

Godzina emisji: 8.06

Zobacz także

Zobacz także