X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal

Grzegorz Schetyna: dziękujemy naszym wyborcom za zaufanie

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2019 21:27
- Chciałem podziękować tym wszystkim, którzy byli przy urnach wyborczych, którzy głosowali na partie opozycyjne, a szczególnie tym, którzy wybrali Koalicję Obywatelską - powiedział Grzegorz Schetyna, lider Platformy Obywatelskiej, podczas wieczoru wyborczego.
Audio
  • Grzegorz Schetyna podziękował wyborcom (IAR)
  • Małgorzata Kidawa-Błońska: Koalicja Obywatelska daje szansę na współpracę i porozumienie (IAR)
  • Katarzyna Lubnauer: liczy na zwycięstwo KO w Senacie (IAR)
Grzegorz Schetyna
Grzegorz SchetynaFoto: PAP/Paweł Supernak

Według sondażu Ipsos PiS zdobyło w wyborach parlamentarnych 43,6 proc. Koalicja Obywatelska - 27,4 proc., Sojusz Lewicy Demokratycznej - 11,9 proc. Polskie Stronnictwo Ludowe - 9,6 proc., Konfederacja - 6,4 proc. Przekłada się to na 239 mandatów w Sejmie dla PiS, dla KO - 130, SLD - 43, PSL 34 i Konfederacji - 13.

- Chciałem podziękować tym wszystkim, którzy byli przy urnach wyborczych, którzy głosowali na partie opozycyjne, a szczególnie tym, którzy wybrali Koalicję Obywatelską - powiedział Grzegorz Schetyna, przewodniczący PO. 

Jak mówił "to była wielka praca, to była trudna kampania, to były trudne cztery lata, to nie była równa walka". - Tu nie było zasad, nie mieliśmy poczucia, że startujemy w uczciwej walce, że przeciwnik stosuje uczciwe metody - dodał.

Kaczyński 1200 pap.jpg
Prezes PiS: przed nami zobowiązanie do jeszcze lepszej pracy

- Będziemy pracować nad integracją opozycji, nad tym, żeby dobrze współpracować w przyszłym Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów do Senatu są ciągle przed nami. Wierzymy, że tam zwyciężmy - dodał Schetyna.

Kidawa-Błońska: wierzę, że Senat będzie przez nas zdobyty

Nadzieję na wygraną w Senacie ma również Małgorzata Kidawa-Błońska. - Poczekamy na pełne wyniki wyborów. Wierzę, że będą bardzo dobre. Wierzę także, że Senat będzie przez nas zdobyty - powiedziała.

Według niej wynik uzyskany przez Koalicję to efekt rozmów z ludźmi. - Ludzie chcą współpracy, chcą pokazać, że potrafimy zasypywać te podziały, które są w naszym kraju. Ludzie nie chcą Polski pękniętej na pół - kontynuowała. 

Na koniec przekonywała: "My dajemy szansę na współpracę, na porozumienie; pokazaliśmy jako koalicja, że potrafimy współpracować i będziemy współpracować z każdym, kto chce budować demokratyczną Polskę".

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grzegorz Schetyna: nie ustąpię z funkcji przewodniczącego po przegranych wyborach

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2019 10:22
- Moja kadencja przewodniczącego kończy się w styczniu 2020 r. Wtedy czekają nas powszechne wybory nowych władz. Ocenią mnie wszyscy członkowie naszej partii - stwierdził w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.
rozwiń zwiń