X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Ilu emerytów i rencistów otrzyma „trzynastki”?

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2019 12:58
Ruszyły wypłaty "trzynastek" dla emerytów i rencistów. Dodatkową, jednorazową emeryturę otrzyma w sumie 9 milionów 800 tysięcy emerytów i rencistów.
.
.Foto: Polskie Radio

Dodatkowe świadczenie w wysokości 1100 złotych brutto obejmuje emerytury i renty w systemie powszechnym, emerytury i renty rolników, służby mundurowe, emerytury pomostowe, świadczenia przedemerytalne, renty socjalne, nauczycielskie świadczenia kompensacyjne, renty inwalidów wojennych i wojskowych i osoby pobierające rodzicielskie świadczenie uzupełniające.

Świadczenie wypłacane jest z urzędu i aby je otrzymać nie trzeba wypełniać żadnych wniosków.

NRG, jk

Zobacz więcej na temat: LICZBA DNIA emerytura
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Trzynastą emeryturę otrzyma w maju prawie 10 mln osób

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2019 19:00
Prezydent podpisał ustawę o tzw. trzynastce dla emerytów. Dodatkowa emerytura, jest jedną z propozycji zaprezentowanych w ramach tzw. nowej piątki Jarosława Kaczyńskiego. Jak zapewniła minister Elżbieta Rafalska, świadczenie "Emerytura Plus" wypłacane będzie z urzędu, bez żadnych dodatkowych formalności. Nie trzeba będzie składać żadnych wniosków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oszczędzanie na emeryturę: już 7 instytucji chce zarządzać środkami odkładanymi w PPK

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 16:57
Zaczyna się walka o klientów Pracowniczych Planów Kapitałowych. Już wkrótce, pierwsze instytucje finansowe będą mogły wyjść na rynek z ofertą zarzadzania pieniędzmi zgromadzonymi w PPK.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W budżecie są pieniądze na 500+ na każde dziecko i 13. emeryturę

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 18:15
Wszystko wskazuje na to, że rząd nie będzie miał problemów ze sfinansowaniem "nowej piątki PiS", przewidującej nowe transfery finansowe do kolejnych grup społecznych. Pomaga mu bardzo dobra kondycja gospodarki oraz konsumentów, owocująca większymi wpływami podatków i mniejszym deficytem.
rozwiń zwiń