X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

MPiT: dementi w sprawie hulajnóg. Nie prowadzimy żadnych prac w tym kierunku

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 14:01
Resort przedsiębiorczosci i technologii informuje, w związku z licznymi publikacjami dotyczącymi tytułu wywiadu z minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigą Emilewcz w DGP z 16 maja 2019 r. - "Hulajnogi z chodników zjadą na ścieżki rowerowe", że tytuł rozmowy wprowadza w błąd i nie jest zgodny z zawartymi w treści wywiadu wypowiedziami minister.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Andrey Yurlov/Shutterstock.com

Minister Emilewicz wyraźnie wskazała w rozmowie z DGP, że zmiany legislacyjne dotyczące użytkowania hulajnóg elektrycznych nie leżą w gestii resortu przedsiębiorczości i technologii, lecz Ministerstwa Infrastruktury - podaje resort.

Przedstawione w wywiadzie rekomendacje w tej sprawie są prywatną opinią Minister Emilewicz i nie można ich traktować jako stanowiska całego rządu. MPiT nie prowadzi żadnych prac w kierunku uregulowania kwestii hulajnóg - informuje resort  przedsiębiorczości i technologii.

PAP, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak