X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Ile spraw wpłynęło do biura Rzecznika MŚP w 2019 roku?

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2020 07:26
Ponad 2300 spraw wpłynęło w ubiegłym roku do Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. To instytucja, która interweniuje w sprawach spornych między przedsiębiorcami i urzędami.
.
.Foto: Polskie Radio

Wśród udanych interwencji Rzecznik MŚP wymienia między innymi zapobiegnięcie zniszczeniu 20 ton mrożonych szczupaków sprowadzonych do Polski przez jednego z przedsiębiorców. Nadzór weterynaryjny nakazał zniszczenie całego ładunku ze względu na rozbieżności wagowe pojedynczych sztuk. Rzecznik MŚP Adam Abramowicz podjął skuteczną interwencję w tej sprawie.

Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców powołano w marcu 2018 roku. Instytucja ma swoje siedziby w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Białymstoku i Gdańsku.

Zobacz więcej na temat: LICZBA DNIA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak