more_horiz
Gospodarka

Polsko-Chińskie Forum Regionalne w Kantonie

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2014 14:05
W położonym na południu Chin Kantonie trwa II Forum Regionalne Polska-Chiny. Jego pierwsza edycja odbyła się w ubiegłym roku w Gdańsku. To spotkanie samorządowców i przedsiębiorców, które pomóc w realizacji wspólnych projektów.
Audio
  • (IAR) Tomasz Sajewicz: Główny temat dyskusji - zagadnienia związane z urbanizacją.
Polsko-Chińskie Forum Regionalne w Kantonie
Foto: Glow Images/East News

W forum z polskiej strony uczestniczą przedstawiciele województw łódzkiego, pomorskiego, małopolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Chiny reprezentowane są przez władze takich miast jak Kanton, Shenzhen czy Chongqing. Główny temat dyskusji - zagadnienia związane z urbanizacją. Dyskusje na forum odbywają się w ramach czterech paneli dot. ochrony środowiska, rekonstrukcji terenów miejskich, edukacji i zrównoważonej turystyki. Głównym koordynatorem polskiego udziału w Forum jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

IAR, abo

Zobacz więcej na temat: Chiny POLSKA
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem