X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Energa dostanie 800 mln zł na zielony prąd

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2010 13:00
Grupa Energa podpisała umowę z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju, na mocy której EBOiR wesprze modernizację sieci dystrybucji i rozwój energii odnawialnej spółki kwotą 800 mln zł - podała Energa w komunikacie prasowym.
Audio

EBOiR udzieli finansowania w kwocie 300 mln zł ze środków własnych, a pozostała część finansowania zostanie pozyskana z banków komercyjnych, w tym ING, BTMU, Nordea i Caja Madrid.

Energa podała, że do 2011 roku zainwestuje 2,5 mld zł w modernizację i rozbudowę sieci elektroenergetycznej, co ma poprawić jej funkcjonowanie i umożliwi przyłączanie nowych odbiorców.

"Dofinansowanie z EBOiR będzie przede wszystkim wykorzystane do budowy przyłączy, które umożliwią spółce podłączenie nowych odnawialnych źródeł energii do sieci. Ograniczone możliwości przyłączeniowe są obecnie największą przeszkodą rozwoju energetyki wiatrowej w Polsce" - napisano w komunikacie.

Pod koniec 2009 roku Energa pozyskała 1 mld zł z Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI).

Grupa Energa dostarcza energię elektryczną dla 2,5 mln gospodarstw domowych oraz do ponad 300 tys. firm, co daje jej około 17-procentowy udział w rynku sprzedaży energii elektrycznej. Grupa jest operatorem systemu dystrybucyjnego energii elektrycznej na obszarze 75 tys. km kw. i eksploatuje ponad 187 tys. km linii elektrycznych, którymi przesyła ponad 20 TWh energii rocznie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wiatraki nad autostradą

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2008 07:10
Pędzące samochody mogą napędzać turbiny wiatrowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przychodzi PGE z pieniędzmi do Energi...

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2010 00:47
Polska Grupa Energetyczna złożyła wstępną, niewiążącą ofertę nabycia 4 mld 120 mln akcji spółki Energa, stanowiących 82,90 proc. jej kapitału zakładowego - podała PGE w komunikacie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielu ostrzy sobie zęby na Energę, Kulczyk też

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2010 00:49
Osiem podmiotów złożyło oferty na kupno 82,9 proc. akcji Grupy Energa - powiedział we wtorek PAP rzecznik resortu skarbu Maciej Wewiór. Oferty złożyli m.in.: PGE, CEZ i Kulczyk Investments.
rozwiń zwiń