X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Ciepła kawa i obsługa poza kolejką. Orlen wspiera ratowników i pracowników służb

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2020 07:52
Pracownicy pogotowia ratunkowego, policji, straży pożarnej, straży miejskiej, wojska, straży granicznej oraz Inspekcji Transportu Drogowego obsługiwani będą na stacjach paliw PKN Orlen poza kolejnością i otrzymają bezpłatnie wybrany gorący napój.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/canon_shooter

– PKN Orlen wesprze służby bezpośrednio zaangażowane w walkę z epidemią koronawirusa. Od dziś na stacjach Orlen pracownicy pogotowia ratunkowego, policji, straży pożarnej, straży miejskiej, wojska, straży granicznej oraz Inspekcji Transportu Drogowego obsługiwani będą poza kolejnością i otrzymają bezpłatnie wybrany gorący napój – zapowiedział płocki koncern.

Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek podkreślił, że spółka dostrzega z jak wielkim zaangażowaniem i poświęceniem pracują przedstawiciele służby zdrowia i służb mundurowych.

– Ich praca jest nieoceniona. Wykonując swoje codzienne obowiązki korzystają ze stacji Orlen. To oczywiste, że powinni być obsługiwani w pierwszej kolejności, otrzymają też bezpłatnie kawę lub herbatę – oświadczył szef koncernu.

Wsparcie w walce z epidemią

Daniel Obajtek zaznaczył, że PKN Orlen, jako podmiot odpowiedzialny społecznie, nie może pozostać obojętny w tym trudnym czasie, związanym z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

– Nasze działania obejmują kilka obszarów. Staramy się, aby nasze wsparcie w walce z epidemią koronawirusa miało charakter kompleksowy. Nie zapominamy przy tym o zapewnieniu bezpieczeństwa naszych pracowników na stacjach paliw i klientów – dodał prezes PKN Orlen.

Jednocześnie firma zapewnia, że dostawy paliw do całej sieci detalicznej koncernu są stabilne i przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem.

– W działania wspierające walkę z epidemią wpisują się również obniżki cen paliw na stacjach Orlen – podkreśla spółka.

Zakaz konsumpcji w budynku

Koncern przypomina, że punkty restauracyjne na stacjach paliwowych są zamknięte, funkcjonują tam natomiast strefy gastronomiczne m.in. z hot dogami, kanapkami, burgerami. Został jednak wprowadzony zakaz konsumpcji na terenie budynku stacji. Akcesoria do gorących napojów, takie jak wieczka do kubków czy mieszadełka, zostały wycofane ze stref samoobsługowych i są dostępne u pracowników

PKN Orlen zaznacza przy tym, że wprowadzone zostały ograniczenia związane z liczbą osób jednocześnie przebywających w budynku stacji paliw – obecnie w placówkach przy autostradach i drogach ekspresowych, czyli na tzw. Miejscach Obsługi Podróżnych, może maksymalnie przebywać do 10 osób, a do jednej osoby na małych stacjach. Stacje wyposażone w okienko do sprzedaży nocnej mogą prowadzić sprzedaż z wykorzystaniem tego rozwiązania

PolskieRadio24.pl/IAR/PAP/DoS, md

Czytaj także

Orlen nie planuje zamykania stacji. Ciągłość dostaw zapewniona

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2020 14:36
Stacje paliw PKN Orlen stanowią infrastrukturę krytyczną, dlatego będą funkcjonować i nie ma planu ich zamykania - poinformował prezes firmy Daniel Obajtek. Jest zapewniona ciągłość dostaw paliw - podkreślił szef spółki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier podziękował firmom, które pomagają w walce z koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2020 18:25
"Dziękuję, że Was sukcesywnie przybywa. To kolejny dowód, że gospodarka Polski to dużo więcej niż prosta wymiana towarów" - napisał premier Mateusz Morawiecki zwracając się do firm, które pomagają w walce z koronawirusem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Walka z koronawirusem. 60 mln zł od spółek Skarbu Państwa na służbę zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2020 12:02
Spółki z udziałem Skarbu Państwa przekazały na walkę z koronawirusem już ponad 60 mln zł. Pieniądze trafiają do najbardziej potrzebujących szpitali na „pierwszej linii frontu”. Trwa dopinanie szczegółów przekazania tych środków pomiędzy fundacjami poszczególnych spółek, ministrem zdrowia i instytucjami.
rozwiń zwiń