more_horiz
Gospodarka

W Luksemburgu rozmowy o budżecie UE

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2012 08:55
Unijny budżet na lata 2014-2020- to główny temat spotkania ministrów do spraw europejskich Wspólnoty w Luksemburgu.
W Luksemburgu rozmowy o budżecie UE
Foto: Glow Images/East News

Mają oni rozmawiać przede wszystkim o przyszłym kształcie polityki spójności, wyrównującej szanse w rozwoju biednych i bogatych regionów we Wspólnocie. Ta dyskusja jest ważna dla Polski, która w obecnym budżecie roku jest największym beneficjentem tej polityki.

Od wielu miesięcy tymczasem w Unii słychać głosy, że wydatki w unijnym budżecie należy ograniczać, a ostrze tych cięć powinno dotknąć także polityki spójności. Spodziewane są więc trudne negocjacje w sprawie budżetu na lata 2014-2020, których koniec spodziewany jest pod koniec roku, podczas przewodnictwa Cypru w Unii.

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem