X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Nieoczekiwany efekt pandemii: pracownikom spodobała się praca z domu

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2020 14:50
Koronawirus zmienia zachowania pracowników - prawie dziewięciu na 10 pracowników chce mieć możliwość wyboru, czy pracować w domu, czy w biurze, gdy występuje zagrożenie pandemią - wynika z badania Cisco Systems, któe publikuje Reuters.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/Ivi Lichi

Badania wykazały, że pandemia szybko zmieniła podejście do pracy w domu, a dwie trzecie pracowników bardziej doceniło korzyści i wyzwania związane z wykonywaniem pracy zdalnej, pisze agencja.

87 proc. badanych chce mieć możliwość wyboru gdzie pracować

Chociaż tylko 5% ankietowanych pracowało z domu przez większość czasu przed blokadą, obecnie 87% pracowników chciałoby mieć możliwość wyboru, gdzie, jak i kiedy pracują - łącząc pracę biurową z pracą zdalną, poinformowała  Cisco.

shutterstock_1697673277.jpg
Kobiety na zdalnym - pracują dłużej i ciężej niż mężczyźni?

Firmy przed dużym wyzwaniem

Wiceprezes Cisco Gordon Thomson powiedział, że firmy będą musiały zmienić sposób działania, aby sprostać nowym wymaganiom pracowników, dla których skuteczna komunikacja i współpraca są ważniejsze niż wszystko inne.
Powiedział, że technologia zostanie również wykorzystana do zapewnienia pracownikom bezpieczeństwa w środowisku pracy, czy to w domu, czy w biurze.

- Może to na przykład obejmować czujniki monitorujące ogrzewanie i oświetlenie w domowej stacji roboczej lub technologię sprawdzającą dystans społeczny i czy ludzie noszą maski w biurze - podkreślił.

praca zdalna dom 1200.jpg
Praca zdalna: czy pracodawca powinien zwracać za kawę i zużycie sprzętu?

Firma Cisco przeprowadziła ankietę na 10 tys. osobach na 12 rynkach w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Rosji, przeprowadzając badanie dotyczące pracowników przyszłości.

Reuters, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak