X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

ZUS kształci specjalistów od zarządzania rehabilitacją

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2018 09:00
Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest jednym z partnerów projektu realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, którego celem jest kształcenie specjalistów do spraw zarządzania rehabilitacją 
Audio
  • Na temat kształcenie specjalistów do spraw zarządzania rehabilitacją - mówi w radiowej Jedynce Anna Sójka, dyrektor Departamentu Prewencji i Rehabilitacji w Centrali ZUS.
Rehabilitacja
RehabilitacjaFoto: shutterstock

- Specjalista będzie koordynatorem, który będzie wspierał osoby z niepełnosprawnością podczas rehabilitacji kompleksowej, czyli leczniczej, psychologicznej, społecznej i zawodowej - mówi w radiowej Jedynce Anna Sójka, dyrektor Departamentu Prewencji i Rehabilitacji w Centrali ZUS.

Będzie on koordynował wszystkie działania w ramach programu rehabilitacji. 

Podyplomowe studia w tym zakresie są adresowane w szczególności do psychologów, pedagogów społecznych, pracowników instytucji zabezpieczenia społecznego, prawników, fizjoterapeutów czy lekarzy.

- Te studia są wielodyscyplinarne. Wymagamy pewnych cech już od kandydata - dodaje. 

Studia potrwają dwa semestry, rozpoczną się w październiku i skończą w czerwcu przyszłego roku. Chętni przy aplikacji muszą złożyć swoje CV.

Studia są bezpłatne. Ponieważ są dofinansowane z funduszy europejskich.

Nabór ruszył w trzech uczelniach: Uniwersytecie Wrocławskim, Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i Uniwersytecie Warszawskim. - A w sierpniu ruszy nabór na studia podyplomowe w Lublinie - dodał Anna Sójka. 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach poszczególnych uczelni oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 

NRG, Sylwia Zadrożna, kw 

Zobacz więcej na temat: ZUS dla ciebie edukacja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak