WTA Tokio: Agnieszka Radwańska - Barbora Strycova. Puig czeka na Polkę lub Czeszkę

Mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro Monica Puig jako pierwsza awansowała do ćwierćfinału tenisowego turnieju WTA w Tokio. Reprezentantka Portoryko pokonała Czeszkę Petrę Kvitovą (7.) 1:6, 6:4, 6:4.

2016-09-21, 09:30

WTA Tokio: Agnieszka Radwańska - Barbora Strycova. Puig czeka na Polkę lub Czeszkę
Agnieszka Radwańska. Foto: screen/WTA.COM

W ćwierćfinale Puig zmierzy się z rozstawioną z numerem drugim Agnieszką Radwańską lub Barborą Strycovą.

Polka i Czeszka zmierzą się dziś - mecz zaplanowano na 13.45 naszego czasu. Radwańska broni w Tokio tytułu wywalczonego przed rokiem.

Polka trafiła do tej samej połówki co Carla Suarez Navarro, Belinda Bencic czy Madison Keys. Z każdą z nich może zagrać nie wcześniej niż w półfinale. Z młodą Szwajcarką pojedynkowała się przed rokiem w finale. Zwyciężyła 6:2, 6:2.

- Ten turniej jest zawsze bardzo mocno obsadzoną imprezą, ale w Tokio jest coś, co bardzo mi pasuje. To jedyny turniej, gdzie wygrywałam trzy razy w karierze - mówiła przed podróżą do Azji Agnieszka Radwańska w rozmowie z Polskim Radiem. 

REKLAMA

(ah)

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej