X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Sport

Wójtowicz: Vital Heynen to trener inny niż wszyscy. Patrzy w przyszłość i buduje kapitał

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2018 08:00
Po wygranym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera polscy siatkarze przygotowują się do mistrzostw świata we Włoszech i Bułgarii, które rozpoczną się 9 września. Biało-czerwoni będą bronić zdobytego cztery lata temu tytułu. - Trener Heynen nie jest takim trenerem jak wszyscy, wciąż próbuje mieszać składem - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Tomasz Wójtowicz, były reprezentant Polski. 
Audio
  • Tomasz Wójtowicz w rozmowie z Cezarym Gurjewem o przygotowaniach do MŚ (PR1/Kronika Sportowa)
Michał Kubiak (z lewej) i Jakub Kochanowski
Michał Kubiak (z lewej) i Jakub Kochanowski Foto: PAP/Grzegorz Michałowski

Swój pierwszy mecz na siatkarskim mundialu Polacy zagrają 12 września. Trener Vital Heynen wciąż nie wskazał pierwszej "6" swojej reprezentacji.  - Trener Heynen nie jest takim trenerem jak wszyscy, wciąż próbuje mieszać składem (...) jego dużym plusem jest jednak to, że do gry dopuszcza młodych - mówi Tomasz Wójtowicz.

O sytuacji w prowadzonej przez Vitala Heynena reprezentacji, z jednym z najlepszych polskich siatkarzy w historii, mistrzem świata i mistrzem olimpijskim Tomaszem Wójtowiczem rozmawiał Cezary Gurjew.

Zapraszamy do wysłuchania!

(ah)

Czytaj także

Michał Gogol: nie wiem, czy zawsze będziemy grać ładnie, ale stać nas na wiele

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2018 13:31
Siatkarska reprezentacja Polski przygotowuje się do mistrzostw świata, które rozpoczną się 9 września. Turniej zostanie rozegrany we Włoszech i Bułgarii, a biało-czerwoni będą bronić tytułu, wywalczonego przed czterema laty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bosek: Vital Heynen przeprowadza badania na żywym organizmie. Jak będzie medal, będzie miał rację

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 09:03
Po wygranym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera polscy siatkarze przygotowują się do mistrzostw świata we Włoszech i Bułgarii, które rozpoczną się 9 września. Biało-czerwoni będą bronić zdobytego cztery lata temu tytułu. - Nie znamy pierwszej "6", trener Heynen mówi, że zagra "14" zawodników, a to jakaś nowość w siatkówce - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Ryszard Bosek, były reprezentant Polski.  
rozwiń zwiń