Ekstraklasa: były reprezentant Francji w Koronie
Przed piątkowym meczem ekstraklasy Korony z Górnikiem Zabrze władze kieleckiego klubu zaprezentowały na murawie nowego piłkarza.
2014-08-15, 18:22
To niespełna 34-letni pomocnik Olivier Kapo, były reprezentant Francji, który podpisał kilka godzin wcześniej roczną umowę.
Kapo karierę rozpoczął w AJ Auxerre, następnie występował m.in. w Juventusie Turyn, AS Monaco, Levante, Birmingham City, Wigan i ponownie w Auxerre.
Miniony sezon spędził w greckim Levadiakosie, w którym rozegrał 19 spotkań i zdobył dwie bramki. Na skutek kłopotów finansowych klubu piłkarz rozstał się z tym pracodawcą za porozumieniem stron.
W latach 2002-04 wystąpił w dziewięciu meczach reprezentacji Francji (trzy gole). W Koronie będzie grał z numerem 11.
Były reprezentant Francji w ekstraklasie. "Korona to nie Legia. Dorównać Ljuboi będzie ciężko"
/Foto Olimpik/x-news
man
REKLAMA
REKLAMA