"Sborna" szlifuje formę w Szwajcarii
Reprezentacja Rosji na mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie przyleciała do Szwajcarii, gdzie będzie kontynuować przygotowania do turnieju.
2012-05-28, 17:52
W Euro 2012 Sborna rywalizować będzie w grupie A z Polską, Czechami oraz Grecją.
Podopieczni Dicka Advocaata zamieszkali w Genewie, w hotelu La Reserve. Wieczorem odbędą trening na stadionie UEFA w pobliskim Nyonie, gdzie we wtorek rozegrają towarzyski mecz z Litwą.
1 czerwca polecą do Zurychu, gdzie zmierzą się z Włochami. Po tym spotkaniu wrócą do Moskwy, gdzie otrzymają wolny dzień. Do Warszawy przyjadą 3 czerwca. Następnego dnia zaprezentują się kibicom na otwartym treningu.
Pierwszy mecz na Euro 2012 - z Czechami - rozegrają 8 czerwca we Wrocławiu. 12 czerwca na Stadionie Narodowym spotkają się z Polakami, a cztery dni później, również w Warszawie, zmierzą się z Grekami.
>>> Zobacz nasz serwis o Euro 2012
man
REKLAMA