X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Zbigniew Ćwiąkalski

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2007 08:04
Kandydat na ministra sprawiedliwości profesor Zbigniew Ćwiąkalski zapewnił w Sygnałach Dnia, że nie będzie bronił interesów korporacji prawniczych.
Audio

Kandydat na ministra sprawiedliwości profesor Zbigniew Ćwiąkalski zapewnił w Sygnałach Dnia, że nie będzie bronił interesów korporacji prawniczych.

Zbignewi Ćwiąkalski odniósł się tym samym do zarzutów sekretarza generalnego PiS Joachima Brudzińskiego, który także w Sygnałach Dnia wyraził przekonanie, że przyszły minister będzie stawał w obronie interesów korporacji.

Zbigniew Ćwiąkalski zapowiedział, że na pewno nie będzie kontynuował stylu, w jakim resort sprawoedliwości prowadził Zbigniew Ziobro. Profesor uważa, że walka z przestępczością jest zjawiskiem złożonym, dlatego trzeba z nią walczyć wielostronnie.

Ćwiąkalski podkreslił, że nie zamierza kończyć niektórych śledztw, które zostały wszczęte przez jego poprzednika.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak