X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Joachim Brudziński

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2008 08:37
Sekretarz generalny Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński zarzucił minister zdrowia brak koncepcji rozwiązania problemów służby zdrowia.
Audio

Sekretarz generalny Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński zarzucił minister zdrowia brak koncepcji rozwiązania problemów służby zdrowia. Poseł PiS, który był gościem radiowej Trójki, powiedział, żę rząd Donalda Tuska odrzucił w tej sprawie pomysły Prawa i Sprawiedliwości.

Poseł PiS przypomniał, że poprzedni minister zdrowia proponował zasilenie służby zdrowia poprzez podniesienie składki zdrowotnej i zasilenie jej środkami z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Zapowiedział, że PiS zgłosi ten projekt ponownie.

Zdaniem Joachima Brudzińskiego, minister zdrowia planuje prywatyzację służby zdrowia. Poseł PiS powiedział, że to powrót do pomysłów z lat 90., według których prywatyzacja miała być jedynym skutecznym sposobem na rozwiązanie problemów służby zdrowia.

Poseł Brudziński powiedział, że obiecując lekarzom podwyżki, PO uprawiała irracjonalną kampanię wyborczą. Zdaniem posła, po wyborach rząd Platformy skupia się głównie na administrowaniu państwem i budowaniu korzystnego wizerunku Donalda Tuska. Według gościa Trójki, Ewa Kopacz będzie musiała odejść z rządu, jeśli jej działania zaszkodzą temu wizerunkowi.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak