X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Jadwiga Wiśniewska: po raz kolejny Grzegorz Schetyna daje świadectwo, że ludzkie sprawy niewiele dla niego znaczą

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 11:52
- Jeżeli Grzegorz Schetyna mówi o kabarecie, to jest to przerażające. Swoimi słowami dyskredytuje ciężką pracę wszystkich służb, które zaangażowane są w niesienie pomocy - powiedziała Jadwiga Wiśniewska, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Audio
  • 24.05.19 Jadwiga Wiśniewska: wypowiedzi Grzegorza Schetyny są nikczemne i bezpodstawne.
Jadwiga Wiśniewska
Jadwiga WiśniewskaFoto: PAP/Wiktor Dąbkowski

"To, co robi PiS w sprawie powodzi, to polityczny kabaret, a nie prawdziwe państwo" - powiedział podczas konwencji Koalicji Europejskiej w Chorzowie Grzegorz Schetyna.

Zdaniem lidera Platformy Obywatelskiej problemy związane z powodzią są "niezdarnie" rozwiązywane. "Wszyscy teraz walczą z powodzią. Kto bardziej jest zaangażowany w kandydowanie, tym bardziej walczy" - powiedział Grzegorz Schetyna. "Szczególnie jeśli jest w PiS, przebiera się i widać, że to jest polityczny kabaret, a nie prawdziwe państwo" - dodał.

5a8b743b-d90b-45f3-866c-081c6f907f4c.jpg
Szef PiS: słowa G. Schetyny to wyraz głębokiej pogardy dla ludzi walczących z powodzią

- Tą wypowiedzią Grzegorz Schetyna pokazał brak empatii, zagubienie polityczne i dyskredytowanie ciężkiej pracy wszystkich służb, które zaangażowane są w niesienie pomocy człowiekowi w potrzebie. Nie obraził nas, bo my już nie zwracamy uwagi na to, co wygaduje w swojej rozpaczy. Wie, że PO uzyska mniej mandatów niż pięć lat temu. Przede wszystkim obraża ludzi martwiących się o swój dobytek i tych, którzy bez zważania na okoliczności biegną, by nieść pomoc. Dotknięci powodzią zwracają uwagę na wielki profesjonalizm, bardzo dobrą koordynację działań i wielkie zaangażowanie w terenie przedstawicieli rządu - podkreśliła Jadwiga Wiśniewska.

Europosłanka PiS zaznaczyła, że Grzegorz Schetyna po raz kolejny dał świadectwo, że ludzkie sprawy niewiele dla niego znaczą. - Jeżeli mówi o kabarecie, to jest to przerażające - dodała. Jadwiga Wiśniewska odniosła się do sugestii lidera PO, że pomoc powodzianom jest działalnością wpisaną w kampanię wyborczą ze strony PiS. - Gdyby premier Szydło, premiera Morawieckiego lub ministra Brudzińskiego nie było na miejscu i nie koordynowaliby akcji, to byłby zarzut, że zajmują się kampanią wyborczą. Zawiesili własną kampanię i wypełniają swoje obowiązki. Przedstawiciele Platformy to polityczni frustraci, cokolwiek byśmy zrobili, to wszystko będą krytykować - stwierdziła rozmówczyni Polskiego Radia 24.

sebastian kaleta 1200.jpg
Sebastian Kaleta: porównywanie pomocy do kabaretu przez Grzegorza Schetynę to skandal

PAP/Polskie Radio 24/db

-----------------------------------

Data emisji: 24.05.19

Godzina emisji: 9.33

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier: gwarantujemy szybkie dostarczenie środków do gmin dotkniętych powodzią

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 20:07
- Gwarantujemy szybkie dostarczenie środków z budżetu klęsk żywiołowych do gmin dotkniętych powodzią - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki w okolicach stopnia wodnego w Łączanach w woj. małopolskim w wywiadzie dla Polsat News.
rozwiń zwiń

Czytaj także

G. Schetyna o pomocy rządowej dla powodzian: polityczny kabaret

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 20:51
- To, co robi PiS w sprawie powodzi, to polityczny kabaret, a nie prawdziwe państwo - powiedział w czwartek podczas konwencji Koalicji Europejskiej w Chorzowie lider PO Grzegorz Schetyna.
rozwiń zwiń