X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Lewica daje dwa tygodnie członkom Wiosny na opuszczenie R. Biedronia

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 23:28
Portal wPolityce.pl dotarł do listu, który wystosowali do polityków "Wiosny" szefowie współpracujących z SLD, lewicowych partii WiR i SDPL, wzywając członków partii Biedronia, by opuścili go i przyłączyli się do lewicowej koalicji, stanowiącej część Koalicji Europejskiej 
Burza mózgów z Robertem Biedroniem
"Burza mózgów z Robertem BiedroniemFoto: Marek Maliszewski/REPORTER

Z informacji portalu wynika również, że "coraz więcej działaczy, którzy kilka miesięcy temu opuścili szeregi SLD, wyraża chęć powrotu pod skrzydła Włodzimierza Czarzastego".

Jak podaje wPolityce, Wojciech Filemonowicz z Socjaldemokracji Polskiej (SDPL) i Piotr Musiał z ugrupowania Wolność i Równość (WiR) podkreślają w wystosowanym do Wiosny liście, że rozproszenie sił nie da opozycji zwycięstwa, natomiast wynik Koalicji Europejskiej, w skład której wchodziły SDPL oraz WiR, udowodnił, że tylko konsolidacja sił politycznych pozwala na skuteczną walkę o uzyskanie znaczącego wyniku wyborczego.

"Przed nami wybory do Sejmu i Senatu, które mieć będą szczególne znaczenie dla drogi, jaką pójdzie Polska w kolejnych latach. Również i w tym przypadku rozpraszanie sił i replikowanie list wyborczych nie będą służyły ani samym partiom politycznym wybierającym indywidualizm, ani ich wyborcom" - napisali autorzy w liście, do którego dotarł portal.

W piśmie skierowanym do działaczy Wiosny autorzy zaznaczają jednocześnie, że do 21 czerwca czekają na zgłoszenia tych osób, które byłyby skłonne dołączyć do ich stronnictwa, kandydując lub wspierając kandydatury "dające nadzieję" na zdobycie mandatu w wyborach parlamentarnych.

"Plan wchłonięcia "Wiosny", której lider zamierza wybrać mandat europosła, zamiast posła krajowego, jest obecnie priorytetem dla Czarzastego oraz jego sojuszników z SDPL i WiR i innych lewicowych formacji. Chaos, który zapanował w Wiośnie, po tym, jak jego partner ogłosił, iż Robert Biedroń wybiera Brukselę, powoduje, że wielu członków i sympatyków +Wiosny+ znów życzliwie patrzy na Koalicję Europejską" - czytamy dalej w artykule.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Robert Biedroń: brudna polityka mnie brzydzi, zrobiłem wszystko, by wyjaśnić tę sprawę

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2019 08:59
– Wiosna wygrała, jestem bardzo zadowolony. Sławomir Neumann dostał zakaz mówienia kłamstw – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Robert Biedroń, lider Wiosny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert ​Biedroń: Wiosna podjęła decyzję o samodzielnym starcie

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2019 11:03
- Wiosna podjęła decyzję o samodzielnym starcie w jesiennych wyborach parlamentarnych. Nie ma innych scenariuszy na stole i taki jest nasz plan działania - oświadczył lider partii Robert Biedroń. Zaznaczył, że Wiosna jest gotowa na rozmowy z wszystkimi siłami postępowymi.
rozwiń zwiń