X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Świętokrzyskie: rozpad w Wiośnie Roberta Biedronia. Małgorzata Marenin odchodzi z partii

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 14:48
Działaczka feministyczna Małgorzata Marenin zrezygnowała ze funkcji koordynatorki Wiosny Roberta Biedronia w województwie świętokrzyskim. Wraz z dotychczasowymi działaczami ugrupowania w regionie zamierza teraz założyć stowarzyszenie, które stworzy koalicję z SLD w jesiennych wyborach parlamentarnych. Marenin zaznaczyła też, że pozostanie osobą bezpartyjną.
Robert Biedroń
Robert BiedrońFoto: mat. prasowe/Wiosnabiedronia.pl

- Uważam, że należy dojrzeć do pewnych rozwiązań, które będą dobre nie tylko dla poszczególnych jednostek, ale dla wszystkich Polek i Polaków. Przed nami chyba najważniejsze do tej pory wybory parlamentarne. Powinniśmy się jak najszerzej łączyć, szczególnie środowiska lewicowe. Warto rozpocząć od współpracy, tak jak my zaczynamy dzisiaj współpracować z lokalnymi strukturami SLD (…) - oświadczyła Marenin podczas wtorkowej konferencji prasowej w Kielcach.

Odchodzą również inni 

Marenin dodała, że "o ile jej wiadomo", odchodzą wszyscy działacze Wiosny w woj. świętokrzyskim – to ok. 150 dotychczasowych sympatyków, zaangażowanych w działalność ugrupowania. Marenin zaznaczyła, że formalnie nie było wprowadzenia procedur naborów członków do Wiosny, dlatego nie są to członkowie tej partii.

Szef świętokrzyskiego SLD, wiceprezes tej partii Andrzej Szejna mówiąc o decyzji Marenin ocenił, że to "dobry powrót do współpracy" z osobą, którą w Sojuszu "świetnie znają i bardzo cenią" (Marenin startowała wcześniej w innych wyborach z list SLD).

Ramię w ramię z SLD

"Ta współpraca jest na zasadach równorzędnych, partnerskich i z pełnym poszanowaniem naszych wzajemnych poglądów, które praktycznie się w ogóle nie różnią, bo są poglądami lewicowymi. Tego czego nam do dzisiaj brakowało, to właśnie jedności, współpracy i pewnej solidarności lewicowej w pokonaniu PiS w najbliższych wyborach" – podkreślił Szejna.

"Wzywam również koordynatorów (Wiosny) w innych regionach, okręgach wyborczych kraju, aby przyłączali się do tej inicjatywy budowania szerokiego frontu lewicy i poszli śladem Małgorzaty Marenin" – dodał wiceprzewodniczący Sojuszu.

pk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak