X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Prof. Henryk Domański: PiS może pozyskać 2-3 proc. zadeklarowanych zwolenników PO

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 18:04
– Pomysłem na pozyskanie nowych wyborców przez Prawo i Sprawiedliwość jest m.in. wskazywanie, że nie ma innej partii, która byłaby w stanie podtrzymać pozytywny trend pod względem rozwoju społecznego oraz gospodarczego w Polsce – powiedział prof. Henryk Domański, socjolog z Polskiej Akademii Nauk.
Audio
  • 7.07.19 Prof. Henryk Domański: PiS musi przede wszystkim postarać się o wyborców niezdecydowanych.
Prof. Henryk Domański
Prof. Henryk DomańskiFoto: PolskieRadio.pl/MR

Prof. Henryk Domański zwrócił uwagę, że Prawo i Sprawiedliwość swój przekaz będzie kierowało tak jak dotychczas, czyli do grupy ok. 40-43 proc. wyborców, którzy do tej pory oddawali swój głos na partię rządzącą. Jednak w gremiach kierowniczych ugrupowania jest świadomość, że do "zagospodarowania" jest również blisko 20 proc. Polaków, którzy nie wiedzą czy pójdą na wybory.

shutterstock_sejm-1200.jpg
Dr Andrzej Anusz o najnowszych sondażach: PiS jest na fali sukcesu wyborczego

– Pomysłem na ich pozyskanie jest odpowiednie kontrowanie krytyk, jakie kierowane są pod adresem PiS przez opozycję i wskazywanie, że nie ma innej partii, która byłaby w stanie podtrzymać pozytywny trend pod względem rozwoju społecznego oraz gospodarczego w naszym kraju. Oferowanie zrealizowania większej liczby nowych programów może być mało zachęcające i przekonujące, bo byłoby to niemożliwe do przeprowadzenia – wskazał prof. Henryk Domański.

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Prezes PiS: musimy odnieść zwycięstwo, które pozwoli podtrzymać dobry czas Polaków i Polski

Socjolog wskazał, że sztab wyborczy partii kierowanej przez Jarosława Kaczyńskiego powinien przekonywać Polaków, że wszystko co robi PiS modernizuje i zbliża nasz kraj do Europy i świata. – To element, który może pozwolić na pozyskanie nawet 2-3 proc. zadeklarowanych zwolenników Platformy Obywatelskiej – dodał.

Polskie Radio 24/db

------------------------------------

Data emisji: 7.07.2019

Godzina emisji: 15.19

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dr Tomasz Żukowski: Jarosław Kaczyński postąpił racjonalnie i słusznie

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 14:45
– Wedle logiki współczesnej demokracji kampania w związku z następnymi wyborami zaczyna się w dniu ogłoszenia wyników poprzedniego głosowania. (…) Lider zwycięskiej formacji postąpił racjonalnie i słusznie. Podziękował i podkreślił wagę jesiennych wyborów – powiedział socjolog dr Tomasz Żukowski. Odniósł się w ten sposób do listu Jarosława Kaczyńskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Gliński: imponujący dorobek konwencji posłuży do stworzenia programu wyborczego

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 16:21
– Jestem zbudowany wielością spraw, które udało się nam rozwiązać podczas konwencji programowej – powiedział Piotr Gliński, wicepremier oraz minister kultury i dziedzictwa narodowego. – Jej dorobek jest imponujący – dodał szef Rady Programowej Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń