X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kraków: napaść na biuro Klubów "Gazety Polskiej" i groźby pod adresem redaktora naczelnego

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 12:35
Do aktu wandalizmu doszło przed siedzibą Klubów "Gazety Polskiej". Ze skrzynki na listy zdarto naklejki klubów, a na drzwiach ponaklejano wlepki odwołujące się do ideologii LGBT.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock / Elizabeth Winterbourne

Tomasz Sakiewicz 1200.jpg
Tomasz Sakiewicz: LGBT zaczyna się kojarzyć z sierpem i młotem, a nie z tolerancją

Zwolennicy lewicy robią się coraz bardziej agresywni w stosunku do redakcji "Gazety Polskiej" - informuje portal niezalezna.pl. Chodzi o najnowszy numer tygodnika, do którego dołączono naklejki protestujące przeciwko ideologii LGBT.


Polskie Radio debata jedynka 1200.jpg
Debata Jedynki. Dyskusja o ideologii LGBT

Wczoraj groźby, dzisiaj atak

Naklejka "Strefa wolna od ideologii LGBT" wywołała prawdziwą furię lewicowych środowisk - informuje portal. Zapowiadane są bojkoty "Gazety Polskiej" i różne akcje wymierzone w tytuł.


W czwartek redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz i dziennikarze stali się celem ataków m.in. ze strony zwolenników ideologii LGBT. Na redakcyjny e-mali publicysty przysłano groźby.

niezalezna.pl / kstar

Czytaj także

Tomasz Sakiewicz: LGBT zaczyna się kojarzyć z sierpem i młotem, a nie z tolerancją

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 11:00
- To co się dzieje wokół LGBT jest nowym totalitaryzmem, więc stanowczo się temu sprzeciwiamy. Nie wyobrażamy sobie, że Polska mogłaby przyjąć tę ideologię bezkrytycznie. Dla mnie to byłby upadek godności i tradycji narodowej - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Organizatorka Marszu Równości w Białymstoku działaczką partii Razem

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 18:04
Katarzyna Rosińska ze stowarzyszenia "Tęczowy Białystok", które zorganizowało Marsz Równości w Białymstoku jest działaczką partii Razem i członkiem Rady Krajowej tej partii - podał portal wPolityce.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata Jedynki. Dyskusja o ideologii LGBT

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 18:56
- Ruch LGBT przekształcił się i został ukradziony przez ludzi, którzy tak naprawdę z jakichś powodów próbują dążyć do destabilizacji społeczeństwa - powiedział w radiowej Jedynce bloger Jakuboski76. W Debacie Jedynki udział wzięli również: Jerzy Jachowicz ("Sieci") oraz Adrian Stankowski ("Gazeta Polska").
rozwiń zwiń