X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

P. Szefernaker: w sprawie dyskredytowania sędziów wyciągnięto konsekwencje

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 21:27
- Ważne jest to, że w sprawie dyskredytowania sędziów wyciągnięto konsekwencje. Polacy jednak bardziej myślą o tym, w jakiej Polsce chcieliby żyć za parę lat - powiedział w rozmowie z PolskimRadiem24.pl podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Paweł Szefernaker, wiceszef MSWiA.
Paweł Szefernaker
Paweł SzefernakerFoto: PR24

Portal Onet.pl opisywał niedawno zorganizowany proceder hejtowania, dyskredytowania i szkalowania niektórych sędziów w mediach społecznościowych.

piontkowski_1200.jpg
Dariusz Piontkowski: wzrost pensji nauczycieli w przyszłym roku być może we wrześniu

Według doniesień portalu w akcje hejtowania mieli być zaangażowani m.in. ówczesny wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak, członkowie KRS: Maciej Nawacki i Jarosław Dudzicz, sędzia SN Konrad Wytrykowski i sędzia delegowany do resortu sprawiedliwości Jakub Iwaniec.

Po tych doniesieniach Piebiak podał się do dymisji, a Iwaniec zastał odwołany z delegacji do MS. Wytrykowski oświadczył, że wszelkie informacje zawarte w publikacji Onet.pl są nieprawdziwe i godzą w jego dobre imię i reputację.

Czy sprawa dyskredytowania sędziów zachwiała kampanią wyborczą PiS? - Nie ma ona wpływu na bieżącą politykę. Ważne jest to, że konsekwencje zostały wyciągnięte. Polacy myślą o tym, w jakiej Polsce chcieliby żyć za parę lat - ocenił podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Paweł Szefernaker, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji. 

"Tematy związane z ekologią zaistnieją w kampanii"

Polityk był pytany także o to, czy tematy związane z ekologią, o których mówiło się sporo w ostatnim czasie np. w kontekście pożarów w Amazonii, powinny być wyniesione przez polityków na sztandary. 

- Myślę, że jest coraz większe przekonanie polityków o tym, że Polacy coraz bardziej świadomie rozmawiają na tematy związane z ekologią. To będzie - może nie głównym - ale jednym z tematów, które pojawiają się w przestrzeni publicznej. 

Klaudia Dadura, portal PolskieRadio24.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Lisiecki: Grzegorz Schetyna usuwa się w cień, potem łatwiej zrzucić winę

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 19:47
- To pokazuje, że Grzegorz Schetyna nie ma pomysłu, w jaki sposób wygrać te wybory - powiedział w "Debacie Jedynki" Paweł Lisiecki z PiS, komentując przesunięcie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na pierwszą pozycję na warszawskiej liście, w miejsce lidera PO.
rozwiń zwiń