X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Joanna Lichocka: każdego dnia będziemy namawiać Polaków, by głosowali na PiS

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 12:10
- Będziemy każdego dnia namawiać Polaków na głosowanie na Prawo i Sprawiedliwość i ostrzegać, aby nie słuchali głosów opozycji. Oni są zawsze na "nie" – mówiła w Pabianicach (woj. łódzkie) Joanna Lichocka, liderka listy PiS w wyborach do Sejmu z okręgu sieradzkiego.
Joanna Lichocka, Prawo i Sprawiedliwość
Joanna Lichocka, Prawo i SprawiedliwośćFoto: Magdalena Piejko

Wcześniej, wraz z innymi kandydatami z listy PiS posłanka odwiedziła miejscowe targowisko, gdzie spotkała się z kupującymi i sprzedającymi. Jak mówiła, codzienne spotkania i rozmowy są bardzo pożyteczne i bardzo ciekawe. - Ludzie mówią o tym, co już udało się zrobić i co jest jeszcze do zrobienia – podkreśliła.

pis-1200-pap.jpg
Krzysztof Sobolewski: w Katowicach PiS przedstawi propozycje gospodarcze

Lichocka dodała, że na pabianickim targowisku wiele rozmów odbyła z przedstawicielami drobnego biznesu. - Trzeba powiedzieć, że propaganda opozycji odnosi w tym sensie skutek, iż potrafi przestraszyć wielu Polaków, że nasz program przyniesie dobro – zaznaczyła.

"Chcemy, aby polska gospodarka rozwijała się w sposób zrównoważony"

Przypomniała, że w sobotę w Katowicach odbędzie się konwencja programowa PiS poświęcona sprawom gospodarczym i gdzie ma być przedstawiony specjalny program dla przedsiębiorców, dla biznesu.

- Polska nie będzie krajem taniej siły roboczej i przedsiębiorcy nie odczują tego jako zagrożenia. Chcemy, aby polska gospodarka rozwijała się w sposób zrównoważony, ale też w sposób innowacyjny. Polska nie może być krajem tanich pracowników – jeszcze raz podkreśliła.

"Nie wierzcie w żadne strachy na lachy opozycji"

Nawiązując do kampanii wyborczej, zapewniła, że kandydaci PiS będą każdego dnia namawiać Polaków na głosowanie na listę Prawa i Sprawiedliwości i ostrzegać, aby nie słuchali głosów opozycji.

kaczyński czabański pap 1200.jpg
Prezes PiS: nasze zapowiedzi zostały spełnione, uzyskaliśmy wiarygodność

- Oni są zawsze na "nie". Oni zawsze mają do zaoferowania tylko nienawiść. Mówią - pieniędzy nie ma i nie będzie, nic się nie da zrobić. Grają w grę, która nie służy polskim pracownikom, nie służy Polsce. Pilnują tego, co było przed 2015 rokiem – powiedziała posłanka. - Nie wierzcie w żadne strachy na lachy opozycji - apelowała.

PiS mobilizuje wyborców

Lichocka zachęcała do pójścia na głosowania 13 października. Zwróciła uwagę, że PiS cały czas mobilizuje swoich wyborców, ale też namawia tych, którzy do tej pory na Prawo i Sprawiedliwość nie głosowali.

- Są dwie zasady w tych wyborach – po pierwsze trzeba koniecznie iść i głosować. Druga zasada jest taka – głosujcie, na kogo tylko chcecie, byle z listy PiS. Lista PiS to lista polityków, osób, którzy będą realizowali program zrównoważonego rozwoju Polski i realizowali model polskiej wersji państwa dobrobytu – zapewniła.

Piąty na liście PiS Krzysztof Ciebiada zwrócił uwagę, że to wspólne rozdawanie ulotek pokazuje, że kandydaci są jedną drużyną, która działa na rzecz Polski.

Elżbieta Ratyńska (20. na liście) podkreśliła, że wszyscy kandydaci są wiarygodni. Prosiła o głos na PiS i na siebie. Jak mówiła, w przyszłym parlamencie chciałaby się zająć m.in. problemami osób niepełnosprawnych.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak