X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jarosław Sellin: Stanisław Karczewski kandydatem na marszałka Senatu

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2019 12:28
Jarosław Sellin w radiowej Trójce przyznał, że "oczywistym" kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na marszałka Senatu jest Stanisław Karczewski. - Zobaczymy jaki będzie efekt głosowań w Senacie - dodał. - Jako zwycięskie ugrupowanie w Senacie na pewno takiego kandydata wystawimy - zadeklarował.
Audio
  • Jarosław Sellin: wystawimy Stanisława Karczewskiego jako kandydata na marszałka Senatu (Trójka)
Stanisław Karczewski
Stanisław KarczewskiFoto: PAP/Tomasz Gzell

W wyniku niedzielnych wyborów Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość uzyskał 48 mandatów w Senacie. Koalicja Obywatelska – 43 mandaty. KW Polskie Stronnictwo Ludowe – trzy, a KW Sojusz Lewicy Demokratycznej – dwa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
Twitter Senat posiedzenie 1200.jpg
Senatorowie X kadencji. Prezentujemy pełną listę nazwisk

W Senacie zasiądą także Lidia Staroń (Komitet Wyborczy Wyborców Lidia Staroń – Zawsze po stronie ludzi) oraz Wadim Tyszkiewicz (Komitet Wyborczy Wyborców Wadim Tyszkiewicz), Krzysztof Kwiatkowski (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kwiatkowskiego) oraz Stanisław Gawłowski (Komitet Wyborczy Wyborców Demokracja Obywatelska).

>>>[ŚNIADANIE W TRÓJCE] Senacka układanka. Jaki będzie układ sił w izbie wyższej?

Trzej ostatni są kojarzeni z opozycją, co powoduje, że wszystkie ugrupowania opozycyjne razem dysponują w Senacie większością 51 senatorów.

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

S. Karczewski: ufam, że nowy Senat podtrzyma tradycje izby refleksji

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 16:44
Ufam, że nowy Senat będzie podtrzymywał tradycje IX i poprzednich kadencji jako izby refleksji i zadumy; mam też nadzieję, że inicjatywa związana z budową nowej siedziby Senatu będzie kontynuowana - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski. W piątek przed godz. 15 Senat IX kadencji zakończył swoje ostatnie posiedzenie.
rozwiń zwiń