X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Tragiczny wypadek w Warszawie. Kierowca wjechał w mężczyznę i dziecko

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 17:17
Do tragicznego wypadku doszło na warszawskich Bielanach. Samochód śmiertelnie potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. Auto potrąciło też wózek z dzieckiem.
Służby na miejscu wypadku
Służby na miejscu wypadkuFoto: Jan Odyniec/Polskie Radio

Wypadek wydarzył się po godz. 13 w niedzielę na skrzyżowaniu ulic Sokratesa i Sandora Petofiego w Warszawie. Samochód potrącił mężczyznę, który przechodził przez przejście. Za nim szła kobieta z wózkiem.

Świadek wypadku, w rozmowie z Polsat News mówił, że samochód wjechał w ludzi z ogromną siłą. Po uderzeniu obróciło się i zatrzymało około 30 metrów od przejścia dla pieszych. Świadek dodaje, że mężczyzna przechodził przez przejście pierwszy. Kiedy zauważył jadące auto, zdążył wypchnąć idących za nim kobietę z wózkiem na chodnik.

Jak powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej aspirant sztabowy Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji, kierowca pojazdu był trzeźwy, a potrącony mężczyzna zmarł pomimo długiej reanimacji. Dziecko trafiło natomiast do szpitala.

- Sprawcą potrącenia był kierowca bmw. Ustalamy okoliczności wypadku. Na miejscu pracuje prokurator - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską asp. szt Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji. O losie sprawcy wypadku - po analizie zebranych dowodów - zadecyduje prokuratura.

Ruch na skrzyżowaniu ulic Sokratesa i Sandora Petofiego został wznowiony.

kad, wp.pl/IAR/PolsatNews.pl