X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Włodzimierz Czarzasty: w prezydium Senatu powinny być reprezentowane wszystkie siły

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 08:05
- Od początku, razem z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem uważaliśmy, że w prezydium Senatu wszystkie struktury powinny mieć swoich przedstawicieli. Błędem by było, gdyby PiS nie miał swojego przedstawiciela. Nie może być tak, że ktoś, kto ma 49 senatorów, nie ma nikogo w prezydium - mówił w Polskim Radiu 24 Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Audio
  • 07.11.2019 Włodzimierz Czarzasty: Wiosna, Razem i Sojusz Lewicy Demokratycznej naprawdę chcą ze sobą współpracować
Włodzimierz Czarzasty
Włodzimierz CzarzastyFoto: PR24/AK

Włodzimierz Czarzasty komentując toczące się rozmowy w sprawie obsady stanowisk prezydium Senatu, podkreślił że stanowisko Polskiego Stronnictwa Ludowego i Lewicy jest jasne, oczekiwana jest natomiast opinia Platformy Obywatelskiej - Swoich reprezentantów powinny mieć PiS, PO, PSL, Lewica i niezależni. Wydaje się, że to uczciwe podejście, wszystkie siły powinny być reprezentowane - zaznaczył.

Anna Maria Żukowska 1200.jpg
Anna-Maria Żukowska: będzie wspólny kandydat Lewicy na prezydenta

Koalicyjny Klub Parlamentarny Razem SLD Wiosna wybrał prezydium, na którego czele stanął sekretarz generalny Wiosny Krzysztof Gawkowski. Ponadto klub wskazał szefa SLD Włodzimierza Czarzastego i wiceprezes Wiosny Gabrielę Morawską-Stanecką na stanowiska wicemarszałków Sejmu i Senatu. - Co ważne wszystkie decyzje zostały podjęte w głosowaniach tajnych i bez skreśleń, czyli jednomyślnie. To świadczy o tym, że te trzy partie: Wiosna, Razem i Sojusz Lewicy Demokratycznej naprawdę chcą ze sobą współpracować – podkreślał gość audycji.

Przewodniczący SLD odniósł się także do rezygnacji ze startu Donalda Tuska wyborach prezydenckich. - Nie mam w tej sprawie żalu, Lewica wystawi swojego kandydata. Mówimy o tym jasno, także o tym, kiedy to nastąpi - najpierw załatwiamy sprawy związane z Parlamentem, następnie przechodzimy do wyłonienia kandydata Lewicy na prezydenta - stwierdził.

Rozmawiał Stanisław Janecki.

Polskie Radio 24/ka

---------------------------------------

Data emisji: 07.11.2019

Godzina emisji: 07:15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Magda Zdyra (SLD): liderzy Lewicy potrafili zjednoczyć się dla wspólnego celu

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 20:38
– Nasz wynik wyborczy jest zadowalający, ale w przyszłości liczymy na więcej. Za cel obraliśmy sobie wejście do Sejmu, by realizować nasz program. To było najważniejsze – powiedziała Magda Zdyra, sekretarz mazowieckiego SLD.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Napieralski: Włodzimierz Czarzasty nie lubi kompromisów, woli decydować

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2019 15:01
- Jeżeli Wiosna zechce się zjednoczyć z SLD, to mają do tego prawo, ale lekko nie będzie - powiedział w Polskim Radiu 24 Grzegorz Napieralski, poseł elekt Koalicji Obywatelskiej. - Włodzimierz Czarzasty to twardy zawodnik, który nie lubi kompromisów, woli decydować samodzielnie - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dariusz Standerski: Lewica wkrótce złoży do Sejmu ponad 30 projektów ustaw

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2019 15:10
- Chcemy złożyć ponad 30 projektów ustaw w pierwszych miesiącach nowej kadencji Sejmu. Rozpoczniemy również debatę nad tematami, które nie miały jeszcze swego miejsca w Parlamencie, a które powinny je mieć - zapowiedział w Polskim Radiu 24 Dariusz Standerski z Lewicy.
rozwiń zwiń