more_horiz
Wiadomości

Św. Mikołaj w Radiu Dzieciom. Specjalne spotkanie dla słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2019 11:44
W najbliższy piątek 6 grudnia Polskie Radio Dzieciom odwiedzi św. Mikołaj, który przygotuje kilka niespodzianek dla najmłodszych słuchaczy. Oprócz możliwości spotkania osobistego, do studia Radia Dzieciom będzie można także zadzwonić, by porozmawiać ze św. Mikołajem.
6 grudnia od samego rana  - Polskie Radio Dzieciom czeka
6 grudnia od samego rana - Polskie Radio Dzieciom czeka!Foto: Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom to miejsce, w którym w mikołajki, 6 grudnia, nie może zabraknąć Mikołaja. Gość specjalny pojawi się jako w "Poranku" w godz. 7.00-10.00 i opowie m.in. o tym, jakie atrakcje przygotował dla dzieci.

radio dzieciom.jpg
6 grudnia zapraszamy dzieci do naszego studia

Następnie św. Mikołaj w godz. 12.00-14.40 spotka się ze słuchaczami w studiu Polskiego Radia Dzieciom. To wtedy najmłodsi będą mogli wręczyć mu napisany wcześniej list i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie na antenie Radia Dzieciom

Na zakończenie wizyty w Polskim Radiu Dzieciom, Mikołaj poprowadzi "Popołudnik” w godz. 15.00-17.00. Dla wszystkich dzieci, które dotrą do radia, przygotowana została szansa na rozmowę telefoniczną - w trakcie audycji będzie można zadzwonić do św. Mikołaja.

Na pamiątkę tego wydarzenia każdy uczestnik otrzyma dyplom oraz zdjęcie. Na spotkanie ze św. Mikołajem zapisy przyjmowane są elektroniczne pod adresem: dzieci@polskieradio.pl.

pg

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem