X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Radosław Fogiel: Szymon Hołownia nie wyszedł z formatu prezentera telewizyjnego

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2019 19:26
- Padło kilka banalnych stwierdzeń, żeby każdy usłyszał coś miłego, co chciałby usłyszeć - powiedział wicerzecznik PiS Radosław Fogiel, komentując zapowiedź dziennikarza o starcie w wyborach prezydenckich. Jak dodał, pierwszym testem dla Szymona Hołowni będzie zebranie wymaganej liczby podpisów pod kandydaturą.
Dziennikarz Szymon Hołownia podczas spotkania Dlaczego i po co?
Dziennikarz Szymon Hołownia podczas spotkania "Dlaczego i po co?"Foto: PAP/Adam Warżawa
  • Szymon Hołownia chce kandydować w wyborach prezydenckich
  • Dziennikarz zwrócił się do zebranych z prośbą o powierzenie mu, jak to określił, "funkcji stróża narodowej wspólnoty"
  • Zdaniem Radosława Fogla "w swoim wystąpieniu Szymon Hołownia nie wyszedł z formatu prezentera telewizyjnego"

Szymon Hołownia ogłosił w niedzielę chęć startu w wyborach prezydenckich w 2020 r. Radosław Fogiel odnosząc się od tej deklaracji powiedział, że nie jest ona dla niego niespodzianką. Zwrócił uwagę, że w ostatnich tygodniach dziennikarz "dawał dobitnie do zrozumienia", że zamierza ogłosić swój start w wyborach prezydenckich.

hołownia 1200.jpg
Szymon Hołownia ucina spekulacje. Jest decyzja ws. startu w wyborach

>>[CZYTAJ TAKŻE]: Piotr Semka: Szymon Hołownia w drugiej turze poprze kandydata opozycji

Zdaniem polityka PiS, przemówienie Szymona Hołowni "nie było wystąpieniem prezydenckim". - Tak naprawdę nie wyszedł z formatu prezentera telewizyjnego. Padło kilka banalnych stwierdzeń, żeby każdy usłyszał coś miłego, co chciałby usłyszeć - ocenił Radosław Fogiel.

"Nie lekceważymy żadnego z kandydatów"

Podkreślił też, że nie postrzega Hołowni w kategorii zagrożenia dla prezydenta Andrzeja Dudy. - Jednak naturalnie nie lekceważymy żadnego z kandydatów. Wszystkich będziemy poważnie traktować - zapewnił polityk PiS.

Według Radosława Fogla najważniejsza będzie debata merytoryczna w trakcie kampanii wyborczej. Jak dodał, pierwszym poważnym sprawdzianem dla Hołowni będzie zgromadzeni wymaganej liczby podpisów poparcia przy zgłaszaniu kandydatury. - To jest pewna weryfikacja. A kandydatowi, który poza poparciem mediów nie ma realnego zaplecza, może być trudno - wskazał wicerzecznik PiS.

dn

Czytaj także

Szymon Hołownia ucina spekulacje. Jest decyzja ws. startu w wyborach

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2019 17:33
- Powiem wprost, po raz pierwszy publicznie - na początku przyszłego roku zostaną ogłoszone wybory prezydenckie, chcę w nich kandydować - zadeklarował w Gdańsku dziennikarz i publicysta Szymon Hołownia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

P. Zgorzelski: nie wróżę powodzenia kandydaturze Szymona Hołowni

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2019 18:40
 - Nie wróżę powodzenia kandydaturze Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich - powiedział wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski (PSL-Kukiz15). Według niego Hołowni trudno będzie zdobyć poparcie elektoratu pozamiejskiego.
rozwiń zwiń