X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Widać, że to przypadek". Internauci komentują incydent z udziałem operatora TVP w Senacie

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2020 12:11
- Operator kamery z TVP powinien przeprosić dyrektor gabinetu marszałka Senatu Małgorzatę Daszczyk - uważa szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Jego zdaniem marszałek Tomasz Grodzki prowadzi walkę polityczną i kreuje się na ofiarę.
Internauci komentują incydent z udziałem operatora TVP w Senacie
Internauci komentują incydent z udziałem operatora TVP w SenacieFoto: twitter.com/@PolskiSenat

Do zdarzenia doszło przed wejściem do Senatu. Podczas opuszczania budynku dyrektor gabinetu marszałka Senatu Małgorzata Daszczyk zderzyła się z operatorem kamery TVP. 

Po incydencie marszałek Senatu Tomasz Grodzki zażądał na Twitterze oficjalnych przeprosin od stacji telewizyjnej. 

Zdaniem szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka, operator kamery powinien przeprosić dyrektor kancelarii. Podkreślił on przy tym, że sam był świadkiem podobnych zdarzeń. - Sam byłem wielokrotnie w Sejmie w sytuacjach, w których operatorzy, dziennikarze czy politycy się przewracali. Sam, nie dalej jak przed Nowym Rokiem, podnosiłem jednego operatora z ziemi, bo tam się dzieją czasami takie sceny właśnie, gdzie ludzie na siebie wpadają. Jeżeli nie została ta pani przeproszona, to niedobrze - wspominał szef KPRM.

Wielu komentatorów podkreśla jednak, że incydent, który miał miejsce w Sejmie, jest zwykłym wypadkiem, które często mają miejsce w zatłoczonych korytarzach Sejmowych.

AS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak